شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:55 منتشر شده در مورخ: 1398/08/23 شناسه خبر: 1547241
فرماندار دلفان:
پروژه گاوداری ۶ هزار رأسی دلفان سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار دلفان گفت: پروژه گاوداری ۶ هزار رأسی شهرستان دلفان در سال 1400 به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، حشمت بهمنی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت: گاوداری ۶ هزار راسی شهرستان دلفان در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار در بخش خاوه و در حاشیه جاده نورآباد به نهاوند در حال احداث است.

وی افزود: این پروژه بزرگ با سرمایه گذاری شرکت شستا در حال احداث است و نقش بزرگی در رونق اقتصاد و اشتغال دلفان خواهد داشت

فرماندار عنوان کرد:پیش بینی می‌شود تا سال ۱۴۰۰ این پروژه به طور کامل به بهره‌برداری برسد ولی تلاش می‌شود تا سال آینده بخشی از آن فعالیت کاری خود را آغاز کند

وی بیان کرد: هم اکنون علاوه بر ساخت یک سالن سوله به ابعاد ۱۸ در ۱۷۴ متری دیوارکشی آن هم در حال انجام است.

بهمنی تصریح کرد: پروژه گاودار ی ۶هزار راسی دلفان یک پروژه ملی است که روند ساخت آن پروژه پیشرفت خیلی خوبی داشته و تاکنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی ضمن تقدیر از همکاری مردم و مالکان منطقه گفت:بدون شک این پروژه بزرگ نیاز به همکاری  مردم و مسئولان دارد و برای پیشرفت منطقه باید تلاش کنیم تا این پروژه زودتر به بهره‌برداری برسد.

فریدون نیازی مدیر کارگاه پروژه گاوداری ۶هزار راسی دلفان  نیز در این بازدید گفت: شرایط آب و هوایی منطقه سبب می‌شود تا این پروژه به یکی از بهترین پروژه‌های شرکت شستا تبدیل شود.

 وی گفت: با راه‌اندازی این پروژه نیاز به تعبیه و راه‌اندازی کارخانجات دیگر از جمله خوراک دام، کودخشک کنی و موادلبنی در دلفان اجتناب ناپذیر می‌شود و باتوجه به داشتن صرفه اقتصادی برای سرمایه‌گذار می‌توان به راحتی و در کوتاهترین زمان کارخانجات مذکور را در کنار آن راه‌اندازی کرد که سبب پیشرفت اقتصادی منطقه خواهد شد‌.

 نیازی از مجموعه فرمانداری، نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس و مردم منطقه تقدیر کرد و گفت: از ابتدای ساخت این پروژه فرماندار دلفان و معاونان آن پیگیر ساخت آن بوده‌اند که جای تقدیر دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547241
ارسال نظر
نظرات