شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1398/08/23 شناسه خبر: 1547255
عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان:

اولین آزمایشگاه آموزشی و پژوهشی نانو کشور در دانشگاه سمنان افتتاح شد

اولین آزمایشگاه آموزشی و پژوهشی نانو کشور در دانشگاه سمنان افتتاح شد
عضوء هیئت علمی دانشگاه سمنان گفت: می‌توانیم با نهادهای مختلف از جمله آموزش و پرورش و بخش های صنعتی همکاری داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، مهدی موسوی کمال زادی عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان در حاشیه افتتاح آزمایشگاه نانو دانشگاه سمنان گفت: اهداف این آزمایشگاه شامل ساماندهی تجهیزات، جلوگیری از خرید تجهیزات مشابه توسط دیگر نهادها، در دسترس قرار گرفتن تجهیزات برای همه اعضاء دانشگاهی، جلوگیری از انحصاری شدن تجهیزات و ایجاد امکان عضویت در شبکه ملی آزمایشگاهی علمی ایران است.

مهدی موسوی کمال زادی ادامه داد: کیفیت و صحت سنجی مسأئل نخست این آزمایشگاه است؛ به طور مثال، شهروند محترمی سونوگرافی می گیرد و در صحت این آزمایش تردید وجود دارد، آزمایشگاه های ما صحت این آزمایش را تائید می کنند.

وی اضافه کرد:این آزمایشگاه اولین آزمایشگاه آموزشی پژوهشی نانو کشور است، ما می توانیم با نهادهای مختلف از جمله آموزش و پرورش و بخش های صنعتی همکاری داشته باشیم.

وی تاکید کرد: متخصصان پرشماری در دانشگاه فعالیت می کنند و دانشگاه می تواند در تمامی زمینه ها مخصوصا در حوزه صنعت به مردم خدمت رسانی کند.
مهدی موسوی کمال زاده گفت:شبکه آزمایشگاهی ایران با تأکید بر کیفیت و ایمنی شکل گرفته است و باید دانشگاه های ایران تلاش کنند تا در زیرمجموعه این آزمایشگاه قرار بگیرند.

وی ادامه داد: تجهیزات موجود در آزمایشگاه پیشتر هم موجود بوده اند و ما تنها این تجهیزات را ساماندهی کرده ایم و برای استفاده از این تجهیزات برنامه ریزی های لازم را انجام داده ایم. 

عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان گفت: این آزمایشگاه طی سه ماه اخیر راه اندازی شده و سایتی هم برای آن طراحی شده تا خدمت رسانی به همشهریان عزیز تسهیل شود.

وی اضافه کرد: ما اهداف بزرگی برای ادامه کار داریم؛ از جمله احداث آزمایشگاه مرکزی در دستور کار است که نقص تجهیزات آن را به زودی رفع خواهیم کرد و مجهز کردن آزمایشگاه هایمان با تجهیزات قابل و با کیفیت را نیز در دستور کار داریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1547255
ارسال نظر
نظرات