شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:21 منتشر شده در مورخ: 1398/08/25 شناسه خبر: 1547571
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه:
98 هزار خانوار کرمانشاهی مصرف‌کننده نفت سفید/ برای تامین سوخت زمستان مشکلی نداریم
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با بیان اینکه 98 هزار خانوار کرمانشاهی مصرف کننده نفت سفید هستند، گفت: در فصل سرما از نظر تامین سوخت در استان مشکلی نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون یاسمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون میزان مصرف سی ان جی در استان کرمانشاه، ۱۵۸ میلیون و ۷۱۹ هزار و ۶۳۱ متر مکعب بوده است.

وی با تاکید بر آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برای تامین و توزیع سوخت در فصل سرما، افزود: برنامه ریزی های لازم برای ذخیره انواع فرآورده های نفتی انجام شده تا در فصل سرد سال شاهد مشکلی نباشیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: سوخت به میزان کافی در ۱۵۴ جایگاه استان کرمانشاه موجود است و در مناطق سردسیر و صعب العبور نیز مشکلی از نظر تامین سوخت وجود ندارد.

این مسئول با تاکید بر اینکه پایش کالا برگ های نفت سفید در سطح استان روبه اتمام است، خاطرنشان کرد: در این طرح شمار واقعی خانوارهای نیازمند به نفت سفید در نقاط روستایی شناسایی می شوند.

یاسمی عنوان کرد: در حال حاضر ۹۸ هزار خانوار کرمانشاهی مصرف کننده نفت سفید هستند که سوخت مورد نیاز آنها از طریق ۵۱۸ فروشندگی روستایی تامین می شود .

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1547571
ارسال نظر
نظرات