شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1398/08/25 شناسه خبر: 1547628
فرماندار شهرستان اسدآباد:
نظارت ادارات صمت و تعزیرات بر اصناف تشدید می شود / کالاها گران نمی شوند
فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه اداره صمت و تعزیرات حکومتی موظفند که بازرسی و نظارت خود را بر ارائه درست و بدون افزایش قیمت کالاهای اساسی بیشتر کنند گفت: اداره صمت و تعزیرات نسبت به هرگونه تخلفی در حوزه افزایش قیمت ها برخورد قانونی داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به افزایش قیمت بنزین در شب گذشته در سراسر کشور، اظهار کرد: این افزایش قیمت در راستای اصلاح انرژی سوخت بود و درواقع به منظور عدالت محوری و صرفه جویی و حفاظت از محیط زیست دولت این تصمیم را گرفته است.

وی گفت: در راستای افزایش قیمت بنزین، در شهرستان اسدآباد کمیته تنظیم بازار روز گذشته با حضور اعضای این کمیته تشکیل شد و باتوجه به افزایش قیمت بنزین تأکیدات لازم در زمینه افزایش قیمت‌ کالاها ناشی از این روند به مدیران گوشزد شد.

فرماندار شهرستان اسدآباد افزود: باتوجه به اینکه قیمت گاز و گازوییل که در حمل و نقل بار و کالاها نقش دارد تغییری حاصل نشده، در زمینه قیمت اقلامی که در بازار وجور دارد، تغییراتی را نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: برای وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی ها، وانت بارها، ازانسها، خودورهای گازسوز و ماشینهای تعلیم رانندگی سهمیه ای تدبیر شده که قطعا در افزایش قیمت و نرخ کرایه ها و خدمات انها نیز تغییراتی را نخواهیم داشت.

درویشی تأکید کرد: اداره صمت و تعزیرات حکومتی موظفند که بازرسی و نظارت خود را بر ارائه درست و بدون افزایش قیمت کالاهای اساسی بیشتر کنند و نسبت به هرگونه تخلفی برخورد قانونی داشته باشند.

وی در خصوص سهمیه وسایل نقلیه خطوط روستایی نیز گفت: خودروهایی عمومی که به صورت ثبت نام شده و دارای هویت مشخص و عمومی باشند، مانند دیگر وسایل نقلیه عمومی سهمیه در نظر گرفته شده است، مگر اینکه در هویتشان برای سازمان مربوطه محرز نباشد و آن‌ها نیر می توانند از طریق بخشداری‌ها نسبت به این مهم اقدام کنند.

فرماندار شهرستان اسدآباد در خصوص عدم نظارت بر اخذ نرخ کرایه تاکسی‌های درون شهری هم گفت: در این زمینه تذکرات به شهرداری و سازمان حمل و نقل تاکسیرانی داده شده که هم حضور تاکسی ها و هم کنترل قیمت را در برنامه خود داشته باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547628
ارسال نظر
نظرات