شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:34 منتشر شده در مورخ: 1398/08/25 شناسه خبر: 1547711
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی:
هیچ افزایش قیمتی به بهانه گرانی بنزین پذیرفته نیست/ برخورد جدی با گران‌فروشان و احتکارکنندگان
حمیدرضا کریم گفت: هیچ افزایش قیمتی به بهانه گرانی بنزین پذیرفته نیست و در صورتی که فردی به صورت خودسرانه اقدام به گران‌فروشی کند با وی برخورد جدی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا کریم، مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس با اشاره به افزایش قیمت بنزین طی چند روز گذشته اظهار کرد: متأسفانه طی دو روز گذشته گزارش‌هایی مبنی بر گرانی خودسرانه تعدادی از اجناس توسط برخی فروشندگان و توزیع کنندگان به تعزیرات حکومتی رسیده است که این امر مصداق گران فروشی است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ‌گونه افزایش قیمتی تاکنون از سوی اصناف و دولت در اقلام مصرفی اعلام نشده است افزود: با توجه به اینکه افزایش قیمت نداشته‌ایم در صورتی که فردی به صورت خودسرانه اقدام به گران فروشی کند با وی برخورد می‌شود و هیچ افزایش قیمتی به بهانه گرانی بنزین پذیرفته نیست.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی ادامه داد: با بالا رفتن نرخ بنزین، بیشترین افزایش قیمت مربوط قسمت حمل و نقل جاده ای خواهد بود که هنوز این قسمت نیز افزایش قیمتی نداشته‌ایم لذا همچنان نرخ حمل و نقل نیز تغییری نداشته است.

کریم با اشاره به اینکه با گران فروشان بر اساس قانون برخورد جدی می‌شود، خاطر نشان کرد: تعزیرات حکومتی خراسان رضوی، گشت‌های مشترکی با اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت راه اندازی کرده است و در صورت مشاهده گران فروشی با آن‌ها برخورد می‌شود.

وی در پایان تصریح کرد: متأسفانه برخی افراد سودجو از وضعیت به وجود آمده سوء استفاده کرده و با احتکار یا گران فروشی به دنبال بالا بردن قیمت اجناس هستند و مردم در صورت مشاهده هرگونه گران فروشی یا احتکار می‌توانند از طریق شماره تلفن 135 شکایات خود را به ما اعلام کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547711
ارسال نظر
نظرات