شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 18:04 منتشر شده در مورخ: 1398/08/25 شناسه خبر: 1547791
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان؛
افزایش نرخ هر گونه کالا و خدماتی تخلف است / در صورت تخلف واحدهای صنفی برخورد قانونی می شود
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به افزایش نرخ بنزین و ایجاد تدابیر در تمام بخش های حمل و نقل گفت: هیچ گونه افزایش نزخ کالا و خدمات در سطح استان نداریم و در صورتی که گشت های سیار با موردی برخورد کنند حتما برخورد قانونی اعمال می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا حسن پور، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه طبق گفته مقامات دولتی و استانی  افزایش قیمت فقط در خصوص بنزین اعمال شده است افزود: حاملهای دیگر انرژی چون گازوئیل و نفت و سی ان جی تغییر نکرده اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان ادامه داد: با توجه به اینکه حمل و نقل یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در خدمات و ارائه کالاها نقش اساسی دارد اما در این مرحله با توجه به تدابیری که صورت گرفته افزایش نرخ سود هیچ تاثیری در حمل و نقل ندارد و در نتیجه کالا و خدمات نیز افزایش نمی یابد .

حسن پور عنوان کرد: هر نوع افزایش نرخ در صورت مشاهده چه در ارائه خدمات و تولید کالا تخلف است و برخورد قانونی می شود.

وی با بیان اینکه تاکسی ها و شرکت های خدمات خودرویی و اینترنتی هر کدام سهمیه خاص خود را دارند افزود: به هر شرکت سوخت مورد نیاز واگذار می شود و گشت های سیار تعزیرات صبح و بعدازظهر در سطح شهر حضور دارند و شهروندان می توانند در صورت تخلف با شماره 124 یا مراجعه به گشت ها ما را مطلع کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547791
ارسال نظر
نظرات