شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 22:00 منتشر شده در مورخ: 1398/08/25 شناسه خبر: 1547845
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:
پیگیر اصلاح قیمت بنزین هستیم/ دولت باید طرح سهمیه‌بندی بنزین را به مجلس برگرداند
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید طرح سهمیه‌بندی بنزین را به مجلس برگرداند و متناسب با شرایط مردم تورم شرایط کشور و منطقه این طرح را اجرا کند نه اینکه یک شبه چند برابر قیمت را افزایش دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر خجسته در گفتگو با خبرنگار عصر همدان اظهار داشت: بحث سوخت، انرژی و بنزین زیر ساخت همه چیز است و با افزایش قیمت بنزین شرایط بازار تحت تاثیر قرار می گیرد.

وی افزود:  افزایش چندبرابری قیمت بنزین هم بدون اطلاع مردم و مجلس در جامعه التهاب ایجاد کرده است .

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه چرا دولت طرح را به این صورت اجرا کرده است گفت: قانون هدفمندی یارانه ها 6 سال مسکوت مانده است و در این شش سال یارانه مردم افزایش نیافته و در چنین شرایطی مردم و جامعه آمادگی افزایش قیمت بنزین را ندارند.

وی با اشاره به مساله قاچاق بنزین به خارج از کشور عنوان کرد: در منطقه ای 4 هزار قایق موتوری بنزین را به خارج از کشور قاچاق می کنند اگر دولت می خواهد مشکلات خود را حل کند با قاچاق مقابله کند نه اینکه بنزین را گران کند.

خجسته با بیان اینکه  با افزایش قیمت بنزین  به مردم فشار می آید تاکید کرد: باید با شیب ملایم با اطلاع مردم و مجلس این کار را انجام می دادند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید طرح را به مجلس برگرداند و متناسب با شرایط مردم تورم شرایط کشور و منطقه این طرح را اجرا کند نه اینکه یک شبه چند برابر قیمت را افزایش دهد و ما به دنبال اصلاح قیمت هستیم.

وی در پایان تاکید کرد: این سئوال را از دولت دارم که با چه کسی صحبت و طرح را اجرا کرده با مردم یا مجلس؟

انتهای پیام/

http://dana.ir/1547845
ارسال نظر
نظرات