شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 17:09 منتشر شده در مورخ: 1398/08/26 شناسه خبر: 1547987
پیام استاندار کردستان به مردم کُرد:
اغتشاشگران افراد سازماندهی شده و جدا از مردم کردستان هستند
استاندار کردستان گفت: مردم کردستان با هوشیاری و درایت خود در این لحظه حساس و تاریخی توطئه گران و دشمنان را مایوس و طرد کنند و راه را بر سوء استفاده و خباثت آنان سد و صف خود را از آن جدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، بهمن مرادنیا استاندار کردستان در خصوص اغتشاشات اخیر در کردستان که در پی گرانی بنزین صورت گرفت اظهار کرد: متاسفانه دیروز شاهد بودیم تعداد اندکی از افراد ناآگاه با تحریک جریان های مغرض خارج از کشور، با ایجاد اختلال در نظم و امنیت دست به خشونت و تخریب اموال و اماکن عمومی و خصوصی زدند و موجبات رنج و زحمت و تشویش و نگرانی شما مردم عزیز را فراهم کردند.

در ادامه این پیام آمده است: آنان قصد دارند امنیت که مهمترین نعمت الهی است را از ما سلب کرده و دهه ۶۰ را که تجربه بسیار تلخ و ناگواری برای ایرانیان بود و سال‌ها است که هزینه‌های گزاف آن بر شانه های مردم این استان سنگینی می کند را دوباره بازنمایی کنند.

در حالیکه در ۲ سال اخیر رویدادهای ارزشمند فرهنگی نظیر جشن‌های نوروزی، کنگره بین المللی مشاهیر کرد، ثبت سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی و ده‌ها جلوه فرهنگی دیگر معرف چهره هنرپرور و فرهنگ مدار مردم کردستان بوده است.

اما وقایع دیروز نشان داد دشمنان مردم کردستان از این موفقیت ها عصبانی و برآشفته اند و با هر بهانه و روشی در صددند تا تصویری مخدوش از این مردم نجیب را به نمایش بگذارند.

مردم عزیز و شرافتمند کردستان اینجانب به عنوان فرزند خدمتگزار شما مصرانه استدعا دارم اجازه ندهید که دشمنان عزت و سربلندی کردستان به اهداف شوم و بدخواهانه خود نایل آیند.

لذا بر همه لازم است با هوشیاری و درایت خود در این لحظه حساس و تاریخی توطئه گران و دشمنان را مایوس و طرد کنند و راه را بر سوء استفاده و خباثت آنان سد وصف خود را از آن جدا کنند.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1547987
ارسال نظر
نظرات