شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 23:36 منتشر شده در مورخ: 1398/08/26 شناسه خبر: 1548026
نماینده مردم خدابنده در مجلس:
دولت در کنترل بازار ارز موفق عمل نکرده و مردم نگران افزایش قیمتها در قضیه بنزین هستند/ لزوم برخورد جدی با افزایش قیمتها
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم ورود جدی دولت در بحث فیمتها گفت: دولت در کنترل بازار ارز موفق عمل نکرده و مردم نگران افزایش قیمتها در قضیه بنزین هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد بیگدلی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین نباید دلیلی برای افزایش قیمت سایر اقلام شود، اظهار داشت: دولت برای گرانی سایر اقلام و کالاها باید دلیلی داشته باشد و قطعا گرانی بنزین نمی تواند دلیلی برای افزایش قیمت سایر دیگر کالاها باشد.

وی افزود: گرانی بنزین هیچ تاثیری در گرانی سایر اقلام و کالاها ندارد چرا که بنزین به عنوان مواد اولیه کالاهای مصرفی محسوب نمی شود.

این نماینده با بیان اینکه گاهی گرانی کالاها به دلیل گرانی مواد اولیه است، بیان داشت: قیمت بنزین تاثیری در واردات،حمل و نقل و ماشین آلات ندارد و در صورت تاثیر کمتر از یک درصد است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرصت طلبی برخی افراد برای گران کردن سایر کالاها با افزایش قیمت بنزین، بیان داشت: وظیفه هر سه قوه به ویژه دولت است که جلوی گرانی سایر کالاها را بگیرند.

بیگدلی خاطرنشان کرد: دولت موظف است جلوی اقداماتی که در جهت افزایش قیمتها باشد را بگیرد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر افزایش قیمت سایر کالاها به دلیل افزایش قیمت بنزین جو روانی بوده که دولت باید اقدامات پیگیرانه انجام دهد.

بیگدلی گفت: دولت با کمک قوه قضاییه باید به طور جد به موضوع عدم گرانی سایر کالاها ورود کرده و با هرکسی که موجب افزایش قیمت و نارضایتی و تنش در جامعه شود؛ برخورد جدی کند.

این نماینده استان زنجان تصریح کرد: قبول دارم دولت نتوانست بازار ارز را کنترل کند اما باید در خصوص عدم افزایش قیمت ها به صورت جدی وارد عمل شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1548026
ارسال نظر
نظرات