شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1398/08/27 شناسه خبر: 1548159
نماینده پنج شهرستان جنوبی کرمان در مجلس:
وزارت صنعت و معدن باید تمام توان خود را برای نظارت و کنترل بازار به کارگیرد/ مجلس با تشدید قوانین مجازات برای افراد خاطی از مردم‌ حمایت می کند
نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی وزارت صنعت و معدن باید تمام توان خود را برای نظارت و کنترل بازار به کار گیرد و مجلس هم با تشدید قوانین مجازاتی برای افراد خاطی کمک کند تا در این شرایط فشار کمتری به مردم وارد شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد حمزه در گفت و گو با خبرنگار “راه آرمان” در خصوص صحبت های مقام‌ معظم رهبری مبنی بر رفع دغدغه و معیشت مردم، اظهار کرد: آنچه که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند این است که برخی افراد در جامعه در شرایط بحرانی کشور به دنبال بهره خواهی و سودجویی برای خود هستند.

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه اخلاق تا حدود زیادی در کشور ما رنگ باخته است و عده ای که دستشان به دهانشان می رسد به جای اینکه به فکر هم نوعان و مردم عادی جامعه باشند به فکر حداکثر مال اندوزی و سوءاستفاده از شرایط هستند.

حمزه تصریح کرد: در شرایط امروز وظیفه دستگاه های مختلف نظارتی این است که فضا را کنترل کنند و اجازه ندهند که این افراد فشار بیشتری را به دنبال شرایط به وجود آمده به مردم تحمیل کنند و هر سه قوه و دستگاه های نظارتی کشور در این زمینه مسئول هستند.

وی اضافه کرد: متاسفانه قانون وزارت بازرگانی که تکلیف آن‌ مشخص نشد می توانست در شرایط فعلی اثر گذار باشد چرا که وزارت بازرگانی می توانست به نحو موثرتری بر بازار نظارت کند.

این نماینده مجلس در پایان تاکید کرد: در شرایط فعلی وزارت صنعت و معدن که در این زمینه مسئولیت دارد باید تمام توان خود را برای نظارت و کنترل بازار به کار گیرد و مجلس هم با تشدید قوانین مجازاتی برای افراد خاطی کمک کند تا در این شرایط فشار کمتری به مردم وارد شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548159
ارسال نظر
نظرات