شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1398/08/28 شناسه خبر: 1548195
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
کسری بودجه دولت با مالیات رفع شود/عمق مشکلات مردم برای برخی مسئولان روشن نیست
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین گفت: تاثیر مشکل ایجاد شده، برای مسئولانی که طول عمرشان با خودروهای دولتی امورشان می گذرد روشن نیست، مردم ما از شاخ و شانه کشیدن های دشمنان هراس ندارند اما از بی تدبیری مسئولین بسیار آزرده خاطر هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سبلان‌ما، رضا کریمی دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: افزایش نرخ بنزین  می توانست با مکانیزم بهتری انجام پذیرد، این مسائلی که مدیران ابتدایی هم توانایی حل آن را دارند بنده را به فکر وا می دارد که چرا برخی از مسئولین مملکت در این خصوص تدبیر نمی کنند و گاهی این حس در من تقویت می شود که نکند این آقایان مدیریت می شوند.

وی افزود: تاثیر مشکل ایجاد شده برای مسئولانی که همه طول عمرشان با خودروهای دولتی امورشان می گذرد روشن نیست، مردم کشور  از شاخ و شانه کشیدن های دشمنان هراس ندارند اما از بی تدبیری مسئولین بسیار آزرده خاطر هستند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین گفت: نباید بدون نظرات کارشناسی و پشتوانه عملی و تجربی و با تصمیمی کام مردم را تلخ کرده و نمک روی زخم مردم پاشید. چرا برخی مدیران و تصمیم گیران با رفتار و عملکردشان می خواهند مردم را نسبت به انقلاب و نظام دل سرد و از آن دور کنند.

وی تصریح کرد: می خواهند منابع مالی و کسری بودجه را تامین کنند، بروید از فراریان مالیاتی بگیرید، مگر نمی گویید از شرکت های بزرگ اقتصادی موفق به اخذ مالیات نشده اید، بروید از آنها بگیرید؛ از اختلاس کنندگان و از دزدان بیت المال بگیرید کاری که در حال حاضر قوه قضاییه شروع کرده کار بسیار مبارکی که همه باید در امر مبارزه و برخورد با مفاسد اقتصادی و اداری از ریز تا درشت حمایت کنند.

کریمی اظهار داشت: نباید کاری کنیم که فضای جامعه را متلاطم کرده و فرصت دهیم تا اهداف شوم معاندین انقلاب با استفاده از نارضایتی مردم از یک موضوعی پیاده شود نباید شرایطی را فراهم آورد تا مقام معظم رهبری مجبور به ورود به مسئله شوند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین  عنوان کرد: فرمایشات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب است ایشان از تصمیمات سران قوا حمایت فرمودند و صریحا به تصمیمات کارشناسی با پشتوانه علمی و اجرایی تاکید داشتند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1548195
ارسال نظر
نظرات