شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:14 منتشر شده در مورخ: 1398/08/27 شناسه خبر: 1548201
یک مقام مسئول مطرح کرد؛
هیچ گونه افزایش قیمتی در کرایه ناوگان حمل و نقل اردبیل نداریم
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: در جریان اجرای سهمیه بندی بنزین و بهینه سازی مصرف سوخت ، هیچ گونه افزایش قیمتی در کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسی ها در استان نخواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، فرزاد قلندری ظهر امروز در جریان بازدید از نحوه فعالیت و ارائه خدمات تاکسی ها در شهر اردبیل،اظهار داشت: تاکنون هیچ گونه افزایش قیمتی گزارش نشده و تاکید شده که از حداکثر ظرفیت ناوگان عمومی حمل و نقل در راستای ارائه خدمات استفاده شود.

وی افزود: فرمانداران، شهرداران و بخشداران در سطح استان بر روند فعالیت های ناوگان های حمل و نقل عمومی نظارت دارند و در این خصوص تامین سهیمه برای آژانس ها، سرویس مدارس و تاکسی های اینترنتی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست  معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: از همشهریان درخواست می شود هر گونه افزایش قیمت در ارائه خدمات آژانس ها، تاکسی های اینترنتی و تاکسی های درون شهری را با شماره تلفن 124 در میان بگذارند.

قلندری گفت: هر گونه شکایت در خصوص ارائه خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری در اسرع وقت توسط دستگاه های مربوطه رسیدگی می شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1548201
ارسال نظر
نظرات