شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1398/08/28 شناسه خبر: 1548414
سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رزن و درگزین:
شهرستان رزن و درگزین آماده یک تحول فرهنگی است
سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رزن و درگزین با بیان اینکه برای کاهش معضلات اجتماعی طلاب باید وسط میدان باشند گفت: حضور طلاب بومی شهرستان در مساجد و مستقر شدن روحانیون بومی قطعا برکات فراوانی را به ثمر خواهد آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ حجت السلام سید روح الله حسینی در جمع مجمع طلاب شهرستانهای رزن و درگزین در شهر مقدس قم عنوان کرد: حضور طلاب بومی شهرستان در مساجد و مستقر شدن روحانیون بومی قطعا برکات فراوانی را به ثمر خواهد آورد.

وی با اشاره به برخی معضلات در منطقه رزن و درگزین و سردرود ادامه داد:ما آماده ایم که با کمک طلاب شهرستان در مسائل فرهنگی و تبلیغی شهرستان تحول ایجاد شود و با همه توان خواستار اصلاح بسیاری از وضعیتهای بوجود در شهرستانها در خصوص مشکلات فرهنگی و اجتماعی هستیم .

حسینی رمز ماندگاری و پیروزی اسلام را طلاب زمان شناس و آگاه به مسائل بر شمرد و گفت: برای شهرستانهایی با علمایی بزرگ که در زمانه خود و بعد از حیات خودشان منشا برکات بسیاری شده اند داشتن برخی معضلات شایسته نیست.

وی با برشمردن برنامه ها و طرح های که در دوره جدید سازمان تبلیغات شهرستان ارائه شده است اظهار کرد: ما دست نیاز به سمت طلاب شهرستانهای رزن و درگزین و سردرود دراز کرده ایم و از تمامی علمای این خطه فرهنگی می‌خواهیم با حضور خود در شهرستان شکوه و عظمت فرهنگی منطقه را زنده کنند.

حسینی شهرستان رزن را آماده تحول جدی فرهنگی دانست و بیان کرد: برای این تحول نیاز به یک همت جمعی از سمت طلاب منطقه هستیم.

سرپرست سازمان تبلیغات رسیدگی فرهنگی به مباحث خانواده، مدارس، آموزش سواد رسانه، زنان، طلاب، اشتغال و کارآفرینی را از جمله برنامه های خود عنوان کرد و گفت: فقط ۴۰ مسجد از مساجد شهرستان دارای عالم است که این آمار بسیار پایینی است و اصلا در شأن شهرستان ما نیست.

وی در پایان با تاکید به نیاز شدید شهرستان به حضور طلاب در مساجد آن تصریح کرد: ما با همه توان در خدمت طلایه هایی که وارد شهرستان شوند خواهیم بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548414
ارسال نظر
نظرات