شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1398/08/28 شناسه خبر: 1548460
رئیس اداره راهداری ملایر:
۳۲ تن نمک‌پاشی در محورهای مواصلاتی ملایر انجام شد
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ملایر گفت: راهداران ملایری به دنبال بارش‌های شب گذشته بیش از ۳۲ تن نمک‌پاشی در محورهای مواصلاتی انجام دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید اسماعیل صفوی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به بارش برف در شهرستان ملایر اظهار کرد: از شب گذشته در تمام محورهای مواصلاتی شهرستان، بارش برف را شاهد بودیم.

وی در ادامه گفت: با توجه به ‌پیش‌بینی‌های انجام‌شده و هشدارهای هواشناسی تمام نیروهای راهداری شهرستان، در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ملایر با اشاره به اقدامات انجام ‌شده توسط راهداران ملایر در بارش‌های روز گذشته بیان کرد: با شروع بارش نمک‌پاشی در محورهای مختلف شهرستان انجام شد.

وی افزود: پس از شروع بارش‌ها، تیغه‌زنی و برف‌روبی در محور انجام شد تا مردم بدون مشکل به تردد خود در جاده‌ها ادامه دهند.

صفوی زاده تصریح کرد: با اقدامات انجام ‌شده تمام محورهای مواصلاتی شهرستان باز است و هیچ‌گونه مشکلی در تردد وجود ندارد.

وی به میزان نمک‌پاشی در محورهای مواصلاتی شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: راهداران ملایری شب گذشته بیش از ۳۲ تن نمک‌پاشی در جاده‌های شهرستان انجام دادند؛ در راهداری مرکزی ملایر ۶ تن نمک‌پاشی انجام‌شد.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ملایر خاطرنشان کرد: در راهدارخانه یونس ۳ تن، زاغه ۹ تن، زنگنه ۸ تن و آورزمان ۶ تن نمک‌پاشی برای جلوگیری از یخ‌زدگی انجام‌شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548460
ارسال نظر
نظرات