شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 16:39 منتشر شده در مورخ: 1398/08/28 شناسه خبر: 1548547
فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی با هر فردی که بخواهد مخل نظم عمومی شود یا به حقوق مردم تعدی کند، قاطعانه برخورد می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسین اشتری در پنجاه و هفتمین جلسه قرارگاه امام علی (ع) به قدردانی سرلشکر محمدباقری؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی اشاره و اظهار کرد: در پی سهمیه‌بندی بنزین در راستای مصرف بهینه سوخت در کشور، شاهد برخی ناآرامی‌ها در بعضی از شهرهای کشور بودیم که ناجا اقدامات هوشمندانه و به موقعی انجام داد.  

 
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)درباره تصمیم‌گیری سران سه قوا، افزود: معظم‌له در این حوزه، بیانات حکیمانه و شجاعانه‌ای داشتند که سخنان ایشان چونان آبی بر آتش بود و مقتدرانه اعلام موضع کردند.
 
وی تصریح کرد: تصمیم‌گیری درباره سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن تصمیم نظام بود و همه مکلف هستیم برای تحقق این تصمیم پای کار باشیم.
 
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: اظهارنظر حکیمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، همواره روشنگر و تبیین‌کننده امور است و بعد از بیانات ایشان درباره تصمیم سران قوا درباره بنزین، شاهد بودیم که صف مردم از اغتشاشگران جدا شد.
 
اشتری با اشاره به تلاش سبزپوشان نیروی انتظامی برای حفظ نظم و امنیت کشور، ادامه داد: نیروی انتظامی با هر فردی که بخواهد مخل نظم عمومی شود یا به حقوق مردم تعدی کند، قاطعانه برخورد می‌کند.
 
رئیس پلیس کشور تأکید کرد: صیانت از جان، مال و ناموس مردم از وظایف جدی پلیس است و اجازه نمی‌دهیم کسی نظم و امنیت حاکم بر جامعه را دچار اخلال کند.
 
وی با تأکید بر اینکه حفظ امنیت و اقتدار کشور خط قرمز ما است و همیشه در کنار مردم هستیم، ادامه داد: افتخار ما سبزپوشان نیروی انتظامی، سربازی برای فرماندهی معزز کل قوا است و در هر شرایطی از نظام و ارزشهای آن صیانت می‌کنیم.
 
این مقام انتظامی متذکر شد: معاونت اجتماعی ناجا در حوزه رسانه‌ای با مشارکت صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و نشریات اقدامات به موقعی در روشنگری و نشان دادن چهره واقعی اغتشاشگران داشت.
 
منبع: تسنیم
انتهای پیام/
http://dana.ir/1548547
ارسال نظر
نظرات