شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1398/08/29 شناسه خبر: 1548594
تشکیل پرونده برای ۲۰ تاکسی تلفنی متخلف در بوشهر
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: براساس گزارش های مردمی 20 دفتر آژانس تاکسی تلفنی قیمت کرایه را افزایش داده اند که پرونده آنها تشکیل و براساس مواد قانونی با آنها برخورد می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ در پی افزایش نرخ بنزین سازمان تعزیرات حکومتی با همکاری سازمان صمت و مجموعه دستگاه های نظارتی و قضائی برنامه هایی راهبردی جهت کنترل قیمت ها در بازار اتخاذ کردند.

این مجموعه های نظارتی با رصد و گشت های پی در پی تلاش دارند هیچ گونه افزایش قیمتی در هیچ صنفی اتفاق نیافتد تا مردم بتوانند به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای از کالاهای داخلی استفاده کنند.

اما برخی سودجویان غرب زده در هر زمان فورا فعال شده و سعی می کنند از آب گل آلود ماهی سهمی خود را بگیرند و به اقتصاد کشور با دست درازی در جیب مردم ضربه وارد کنند.

زهرا افضلی‌نیا ظهر مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با بیان اینکه همه خودروها براساس نوع فعالیتی که دارند  سهمیه دریافت می کنند، گفت: همه آزانس های درون و برون شهری و خودروهای عمومی حمل و نقلی بنزینی دارای سهمیه های مصوب هستند، براساس بخشنامه ماوالتفاوت آن‌ها تا پنجشنبه اختصاص داده می شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر اظهار کرد: سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ سازمان صمت استان بوشهر آماده دریافت هرگونه شکاست مردمی است و قطعا با متخلفین و گرانفروشان برخورد قاطع خواهد شد.

وی عنوان کرد: با پیگیری هایی که انجام شده است طی هفته آینده تجدید نظر در سهمیه بنزنین خودروهای عمومی صورت می گیرد و افزایش سهمیه بنزنین به کارت های آنها لحاظ خواهد شد.

افظلی نیا با اشاره به پرونده های تخلف، تاکید کرد: براساس گزارش های مردمی ۲۰ دفتر آژانس تاکسی تلفنی قیمت کرایه را افزایش داده اند که پرونده آنها تشکیل و براساس مواد قانونی با آنها برخورد می شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر ابراز کرد: برنامه های ویژه ای برای بازرسی در راستای جلوگیری از افزایش قیمت ایجاد شده است و برای رسیدگی سریع به پرونده های متخلفین شعبه تخصصی ایجاد شده است.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1548594
ارسال نظر
نظرات