شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:25 منتشر شده در مورخ: 1398/08/29 شناسه خبر: 1548595
دادستان بوشهر:
مردم راه خود را از آشوبگران جدا کنند
دادستان بوشهر گفت: دستگاه قضایی استان بوشهر با تمام توان برای رسیدگی به شکایت متضرران ناشی از ناآرامی‌های اخیر آماده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ با اشاره به افزایش قیمت نرخ قانونی بنزین برخی مردم نسبت به این موضوع نگران و گلایه مند بودند که این دغدغه باعث شد برخی از آشوبگران و فتنه گران از این فرصت استفاده سوء کرده و موجب اخلال در نظم عمومی شدند.

دستگاه قضاء با اشاره به پیگیری و برخورد با آشوبگران وارد عرصه شد و براساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با مخلان امنیت عمومی برخورد می کند.

علی حسن پور دادستان استان بوشهر با اشاره به برخود قانونی با مخلان امنیت، گفت: کسانی که در اغتشاشات اخیر دچار آسیب شده‌اند برای تحت تعقیب قرار دادن مخلان نظم و امنیت شکایت خود را به دادستانی تحویل دهند.

وی با اشاره به دستور دادستان کل کشور برای تحت تعقیب قرار دادن برهم زنندگان نظم عمومی، اظهار کرد: مردم، بانک‌ها و دیگر اماکن خصوصی و عمومی که به سبب اغتشاش برخی افراد دچار خسارت شده‌اند، شکایت خود را به‌همراه مستندات لازم برای رسیدگی به مراجع قضایی ارائه دهند تا اخلال‌گران تحت تعقیب و مجازات قانونی قرار بگیرند.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر تاکید کرد: دستگاه قضایی استان بوشهر با تمام توان برای رسیدگی به شکایت متضرران ناشی از ناآرامی‌های اخیر آماده است.

وی تخریب اموال و تاسیسات عمومی و خصوصی را جرم دانست و بیان کرد: دستگاه قضایی با متخلفان در این زمینه برخورد قاطع می‌کند.

حسن‌پور تاکید کرد: مردم ضمن هوشیاری راه خود را از افراد خرابکار، معاند و اشرار جدا کنند.

انتهای پیام/

 

 

https://dana.ir/1548595
ارسال نظر
نظرات