شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:41 منتشر شده در مورخ: 1398/08/29 شناسه خبر: 1548680
یکی از علمای اهل سنت مانه و سملقان:
آشوبگران، نفعی از اغتشاشات نخواهند برد/ نظارت‌ها تشدید شود
یکی از علمای اهل سنت شهرستان مانه و سملقان با محکوم کردن اغتشاشات اخیر در کشور گفت: آشوبگران، نفعی از اغتشاشات نخواهند برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک از مانه و سملقان، آخوند خادمی یکی از علمای اهل سنت مانه و سملقان با اشاره به اینکه اعتراضاتی که به اغتشاش و تخریب اموال عمومی منجر می شود، اصلا به نفع مردم نبوده، گفت: جامعه اهل سنت نیز مانند بقیه اقشار مختلف مردم کشور، این اقدام هنجار شکنانه را محکوم می کنند.

خادمی ادامه داد: قطعا آن عده قلیل افرادی که فریب منافقین و ضدانقلاب را خورده و تحت تاثیر احساسات، با آشوبگران همراهی کرده اند، نفعی از این اغتشاشات نبرده و نخواهند برد.

وی با اشاره به اینکه همواره عامل ناآرامی ها و اغتشاشات کشور، بدخواهان داخلی و خارجی جمهوری اسلامی بوده، اظهار کرد: اقتدار و پیشرفت روزافزون جمهوری اسلامی در سایه امنیت حاصل شده و این برای مستکبرین عالم غیر قابل تحمل است لذا از راه های مختلف امنیت جمهوری اسلامی را نشانه گرفته اند.

خادمی با اشاره به افزایش قیمت بنزین، تاکید کرد: باید دستگاه های ذیربط با تشدید نظارت های خود بر بازار، مانع از افزایش قیمت کالاها و نرخ خدمات شوند.

وی تصریح کرد: باید دولت با کنترل اوضاع و توزیع مناسب یارانه مورد نظر، جلوی سواستفاده‌های احتمالی در جریان سهمیه بندی بنزین را بگیرد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1548680
ارسال نظر
نظرات