شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1398/08/29 شناسه خبر: 1548708
اردبیلی ها با شعار "آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی" پاسخ آشوبگران را دادند+عکس
مردم استان اردبیل باحمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران ، با سردادن شعار "آذربایجانی اویاخدی انقلابا دایاخدی" در راهپیمایی شرکت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سبلان‌ما،در پی ناآرامی‌ها اخیر در کشورمان پس از سهیمه بندی بنزین که آشوبگران با تخریب اماکن عمومی و مردمی، اعتراض به حق مردم را به حاشیه کشیدند مردم ایران همچون ادوار گذشته صف خود را از اغتشاش گران جدا کرده و با مخالفت با این اعمال  به صورت خود جوش در راهپیمایی شرکت کردند.

این راهپیمایی در استان اردبیل که هیچ گونه نا آرامی در آن اتفاق نیافتاده بود جهت حمایت از مواضع مقام معظم رهبری  و محکومیت اغتشاش‌گران ساعت 10 صبح امروز از ایستگاه سرعین شروع و راهپیماییان با  سردادن شعار "آذربایجانی اویاخدی انقلابا دایاخدی" و" مرگ بر امریکا و فتنه گران" ، "ما ملت بصیریم ذلت نمی پذیریم" و "ملت ما بیدار است آشوبگر خاموش است" به صورت گسترده و پر شور به صحنه آمدند.

یکی از شهروندان اردبیلی در حاشیه برگزاری راهپیمایی به خبرنگار ما گفت: «آمریکا در این چند روز که کشور دچار نا آرامی شده بود می خواست آتش بیار معرکه شود و در خیال حمایت از مردم ایران کشوری که با خون هزاران شهید به استقلال رسیده است را سرنگون کند و سیاست مدارانی همچون ترامپ با تحریم های مختلف دقیقا مردم ایران را هدف گرفته اند؛ گرچه مردم از مسئولان گله مند هستند اما زیر بار ذلت نمی روند »

اساتید دانشگاه و دانشجویان اردبیلی نیز امروز در راهپیمایی حضور گسترده ای داشتند و با در دست داشتن  نوشته هایی و پلارکارد هایی که از مواضع مقام معظم رهبری حمایت و مسئولان کم کار انتقاد را نشان می می داد به جمع مردم پیوستند.

استاندار اردبیل در این راهپیمایی به خبرنگار ما گفت: حضور گسترده مردم اردبیل و دیگر استان ها کشور در راهپیمایی امنیت و اقتدار وظیفه مسئولان را در قبال مردم سنگین تر کرد که باید از هرگونه افزایش قیمت مقابله و برخورد کنیم.

دادستان اردبیل نیز گفت: اجازه سوء استفاده برخی سود جویان از وضعیت کنونی را نخواهیم داد و با کسانی که قصد برهم زدن آرامش جامعه و امنیت اقتصادی را دارند برخورد می کنیم.

مردم دیگر شهرستان های اردبیل نیز همزمان با مرکز استان به صورت خودش به خیابان ها آمده اند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1548708
ارسال نظر
نظرات