شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 08:16 منتشر شده در مورخ: 1398/08/30 شناسه خبر: 1548770
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اسدآباد:
قیمت کالاها در اسدآباد همچون گذشته است/بازرسی از ۱۰۰ واحد صنفی
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه در شهرستان اسدآباد گرانی اقلام و کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت: به طور میانگین و در اجرای طرح نظارتی، ما قریب به ۸۰ تا ۱۰۰ واحد صنفی را نظارت و بازرسی کردیم که روال قیمت‌ها در اسدآباد مثل گذشته بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منصور صداقت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به روند نظارت بر بازار اسدآباد، اظهار کرد: از زمان اعلام افزایش قیمت بنزین ما نظارت بر قیمت سایر کالاها را با افزایش اکیپ نظارتی در دستور کار قرار دادیم و بازرسان در دو وعده صبح و بعدازظهر فعالیت خود را آغاز کردند.

وی گفت: به طور میانگین و در اجرای طرح نظارتی، ما قریب به 80 تا 100 واحد صنفی را نظارت و بازرسی کردیم که روال قیمت‌ها در اسدآباد مثل گذشته بوده است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اسدآباد یادآور شد: وظیفه ذات تعزیرات حکومتی رسیدگی به پرونده هایی است که از سوی صنعت، معدن و تجارت ارجاع داده می‌شود و البته مطابق ماده 19 آیئن نامه این سازمان گشت سیار را از واحدهای صنفی انجام می‌دهد.

وی با تأکید بر برخورد با واحدهای صنفی که روی اجناس خود قیمت درج نکرده اند، افزود: در این راستا از اداره صمت خواسته ایم که درج قیمت روی اجناس را به واحدها متذکر شود که در صورت نبود قیمت با آنان برخورد می شود.

صداقت با بیان اینکه در شهرستان اسدآباد گرانی اقلام و کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت: این شهرستان نسبت به دیگر شهرها تخلفات کمتری از گرانفروشی و عدم درج قیمت دیده می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548770
ارسال نظر
نظرات