شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 21:19 منتشر شده در مورخ: 1398/08/29 شناسه خبر: 1548843
بعد از گذشت چند روز از تصمیم دولت برای محدود کردن اینترنت که در پی آشوب‌های اخیر اتفاق افتاد حالا خبرگزاری حامی دولت ایسنا در اقدامی کم‌سابقه با انتشار ۱۸ خبر در صفحه نخست خود درباره قطعی اینترنت، تلاش کرد فضای رسانه‌ای درباره ضررهای قطعی اینترنت و همچنین لزوم اتصال سریع آن را پررنگ کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بعد از گذشت چند روز از تصمیم دولت برای محدود کردن اینترنت که در پی آشوب‌های اخیر اتفاق افتاد حالا خبرگزاری حامی دولت ایسنا در اقدامی کم‌سابقه در یک پروپاگاندای رسانه‌ای با انتشار ۱۸ خبر در صفحه نخست خود درباره قطعی اینترنت، تلاش کرد فضای رسانه‌ای درباره ضررهای قطعی اینترنت و همچنین لزوم اتصال سریع آن را پررنگ کند.

فارغ از اینکه دولت چه زمانی تصمیم قبلی خود درباره محدود کردن اینترنت را تغییر می‌دهد، اما این فضاسازی رسانه‌ای ایسنا را در حقیقت یک اعتراف بزرگ به ناکارآمدی مدیریت وزیر ارتباطات در راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات می‌توان نامید.

مشخصاً اگر امروز شبکه ملی راه‌اندازی شده بود، قطعی نت هیچ تأثیری بر فضای عمومی کشور و نیازهای مردم نداشت؛ در حقیقت فقدان این شبکه، عامل اصلی خسارت‌های وارده بر کشور و مردم در پی قطعی اینترنت است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548843
ارسال نظر
نظرات