شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:44 منتشر شده در مورخ: 1398/08/30 شناسه خبر: 1548866
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی:
مردم امنیت را مقدم بر اقتصاد می دانند/ 1000 برنامه هفته بسیج در خراسان شمالی اجرایی می شود
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی با بیان اینکه مردم به فکر جایگزینی حاکمیت نبوده اند و نیستند، افزود: همچنین امنیت برای مردم ایران خط قرمز است اگرچه نگران افزایش قیمتها و گرانی هستند اما امنیت را مقدم بر اقتصاد می دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک،  ابوالقاسم چمن، فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه خراسان شمالی در بجنورد به مناسبت آغاز هفته بسیج  با اشاره به اینکه فرهنگ بسیج به معنای نیاز امروز و هر روز برای پیشرفت است، گفت: در آستانه چهل سالگی هفته بسیج دشمن کینه توزی اش را نمایان کرد و این نقطه ای بود که بصیرت مردم ولایت مدار خراسان شمالی را آشکار کرد.

وی ادامه داد: اگر چه مردم مشکلات اقتصادی دارند اما با همه وجود ایستادگی می کنند و تن به ذلت نخواهند داد.

چمن اضافه کرد: مردم خراسان شمالی در فتنه اخیر دشمن بعد از گرانی قیمت بنزین بصیرت شان را به اجرا گذاشتند و نشان دادند که هیچ فتنه ای نمی تواند مردم را از همراهی با ولایت دور کند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی با بیان اینکه مردم به فکر جایگزینی حاکمیت نبوده اند و نیستند، افزود: همچنین امنیت برای مردم ایران خط قرمز است اگرچه نگران افزایش قیمتها و گرانی هستند اما امنیت را مقدم بر اقتصاد می دانند.

این مقام‌مسئول از برقراری امنیت کامل در استان خراسان شمالی خبر داد و گفت: مردم استان با صبر و هوشمندی و تبعیت از ولایت از حاکمیت و ولایت دست نکشیده اند و با این حرکتشان مشتی محکم بر دهان استکبار زدند.

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی افزود: در شرایطی هستیم که باید همه کمک کنیم تا در تحریم اقتصادی، در لبه پرتگاه قرار نگیریم و اقتصاد را نجات دهیم، نمی توانیم در فشارهای حداکثری استکبار، تصمیمی نگیریم.

چمن خاطر نشان کرد: در هفته بسیج سال جاری، ۵۰ عنوان برنامه محوری در استان اجرا می شود که در مجموع هزار برنامه در رده های مختف بسیج تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به مجموع اعتبارات دولت و کمک های جمع آوری شده از مردم برای محرومیت زدایی یادآور شد: تاکنون ۳۰ میلیارد تومان کمک‌های مردمی و ۱۰ میلیارد تومان تفاهم نامه برای محرومیت زدایی امضاء شده که بخش اول آن انجام شده و در آخر تمام پروژه های تکمیل شده را در اختیار مردم قرار خواهیم داد.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1548866
ارسال نظر
نظرات