شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:28 منتشر شده در مورخ: 1398/08/30 شناسه خبر: 1548927
مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه خبر داد:
۸۰ درصد دانش آموزان کرمانشاه بسیجی هستند / به صدا درآمدن زنگ بسیج در مدارس
مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از عضویت ۸۰ درصد دانش آموزان کرمانشاهی در بسیج خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رسول اکبری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: روز شنبه مورخ دوم آذرماه، به مناسبت این هفته زنگ بسیج در تمام مدارس استان کرمانشاه به صدا در می آید.

وی افزود: این آیین به صورت نمادین در دبیرستان معارف اسلامی صدرا و با حضور مسئولان استانی به صدا درخواهد آمد.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان داشت: حضور دانش آموزان در مراسم عبادی-سیاسی نماز جمعه، برگزاری نشست های بصیرتی درسطح مدارس، اعزام یک هزار دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی غرب، غبار روبی از مزار شهدا و سرکشی از خانواده شهدای دانش آموز از دیگر برنامه های هفته بسیج است.

وی عنوان کرد: ۸۰ درصد دانش آموزان جامعه هدف از پایه چهارم ابتدایی تا دبیرستان عضو بسیج دانش آموزی هستند.

اکبری از اجرای طرح شهید بهنام محمدی در ۶۴ مدرسه متوسطه اول خبر داد و ادامه داد: این طرح طرحی تربیتی-ورزشی-علمی برای تقویت بنیه علمی دانش آموزان است که در آن بازدیدهای ویژ ه ای برای دانش آموزان در نظر گرفته شده و از نظر فرهنگی نیز دانش آموزان زیر نظر مربیان در مساجد به کارهای فرهنگی می پردازند.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این طرح درصدد رشد علمی ، تربیتی و اخلاقی دانش آموزان هستیم.

این مسئول تصریح کرد: هدف اصلی بسیج دانش آموزی در کنار آموزش و پرورش، تربیت اسلامی دانش آموزان با معدل بالا و آماده سازی آنها برای ورود به عرصه دانشگاه ها است زیرا آنها مدیران آینده هستند بنابراین دانش آموزان باید طوری تربیت شوند که اهداف مدنظر اولیا خانه و مدارس محقق شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1548927
ارسال نظر
نظرات