شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 15:18 منتشر شده در مورخ: 1398/08/30 شناسه خبر: 1548934
رئیس پلیس راهور شمال استان کرمان:
کلیه مسیرهای مواصلاتی شمال استان کرمان باز است/رانندگان در صورت لزوم از تردد در گردنه های برف گیر خودداری کنند
رئیس پلیس راهور شمال استان کرمان گفت : هم اکنون تمام راه های مواصلاتی شمال استان باز است و فقط توصیه این است که شهروندان اگر کار ضروری ندارند از تردد در این مسیرها خودداری کنند تا زمانی که هوا مساعدتر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر نصیری رئیس پلیس راهور شمال استان کرمان در گفتگو با راه آرمان؛ در رابطه با وضعیت جاده ها اظهار داشت: از ساعات ابتدایی امروز صبح با توجه به وضعیت هوا در تمامی گردنه ها و ارتفاعات ریزش برف وجود دارد .

وی گفت : محور کرمان ـ بافت گردنه کفنوئیه و از دقایقی پیش گردنه سنگ صیاد با بارش شدید برف همراه است که با حضور نیروی انتظامی و همت نیروهای راهداری در این مسیرها شن و نمک پاشیده شده و تعدادی خودرو نیز که در مسیر مانده بودند حرکت داده شدند.

رئیس پلیس راهور شمال استان کرمان افزود: گردنه ده علیرضا در مسیر کرمان ـ زرند و کوهبنان نیز بارش برف وجود دارد اما تمامی مسیرها باز است.

نصیری عنوان کرد: محور سیرچ هم با بارش برف همراه است که در تمامی این مسیرها اکیپ راهداری به همراه نیروی انتظامی حضور داشته و مورد خاصی تاکنون گزارش نشده است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون تمام راه های مواصلاتی باز است و فقط توصیه این است که شهروندان اگر کار ضروری ندارند از تردد در این مسیرها خودداری کنند تا زمانی که هوا مساعدتر شود.

رئیس پلس راهور شمال استان کرمان تصریح کرد: تمام تیم های گشتی پلیس راه به همراه راهداری در مسیرها فعال هستند و از تمامی رانندگان خواسته شده هنگام تردد از این مسیرها از به همراه داشتن زنجیر چرخ و از سیستم های گرمایشی و برف پاکن اتومبیل خود اطمینان حاصل نمایند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548934
ارسال نظر
نظرات