شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1398/08/30 شناسه خبر: 1548946
رئیس ارشاد ملایر خبر داد؛
برگزاری نمایشگاه کتاب در ملایر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی نمایشگاهی با ۴۰ هزار جلد کتاب مختلف کتاب در ملایر برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین طالب ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به برگزاری نمایشگاه و فروشگاه کتاب در ملایر اظهار داشت: به مناسبت هفته کتاب نمایشگاه کتاب در ملایر برگزار شد.

وی افزود: این نمایشگاه با همکاری اداره ارشاد اسلامی ملایر، شهرداری و آموزش و پرورش در ساختمان کوروش در خیابان شهید رجایی ملایر برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر با اشاره به مدت‌زمان این نمایشگاه بیان کرد: نمایشگاه کتاب ملایر از ۲۴ آبان الی ۲۴ آذر و به مدت یک ماه برپا شده است.

وی ساعت مراجعه این نمایشگاه را از ۸ صبح تا ۲۳ شب عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه در بیشتر موضوعات کتاب موجود است.

حجت‌الاسلام ترکاشوند افزود: در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰۰ عنوان کتاب در غالب ۴۰ هزار جلد در اختیار علاقه‌مندان به کتاب قرارگرفته است.

وی با اشاره به مهم‌ترین موضوعات کتاب‌های این نمایشگاه بیان کرد: موضوعات دینی، مذهبی، ادبیانت، کودک و نوجوان، علوم اجتماعی، روانشناسی، هنر و تاریخ ازجمله کتاب‌های این نمایشگاه است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر به تخفیف ۵۰ درصدی عرضه کتاب در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در راستای دسترسی هر چه بیشتر مردم ملایر به کتاب پدر موضوعات مختلف این نمایشگاه برپاشده است.

وی تأکید کرد: ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه کتاب در ملایر است و علاقه‌مندان کتاب‌خوانی می‌توانند از این فرصت برای بهره‌مندی از موضوعات مختلف کتاب، از این نمایشگاه استفاده کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548946
ارسال نظر
نظرات