شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1398/08/30 شناسه خبر: 1548951
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند:
مردم نهاوند در محکومیت اقدام اغتشاشگران راهپیمایی می‌کنند
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: مردم مؤمن و انقلابی شهرستان نهاوند فردا بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدامات اغتشاشگران و حمایت از امنیت کشور راهپیمایی برگزار می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسی محبی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: بعد از اقدامات ساختارشکنانه اشرار و آشوب‌طلبان در روزهای گذشته در خیلی از نقاط شور در محکومیت اقدامات اغتشاشگران راهپیمایی‌هایی برگزارشده است.

وی ادامه داد: مردم مؤمن و انقلابی شهرستان نهاوند نیز که در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی همواره نشان دادند که پایبند به‌نظام مقدس اسلامی هستند در روز جمعه راهپیمایی برگزار خواهند کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: اقدامات روزهای اخیر عده‌ای آشوب‌طلب که با نقشه‌های دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی در حال انجام بود با بصیرت همیشگی مردم و جدا شدن از آشوب‌طلبان بار دیگر نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد.

وی اظهار داشت: این اغتشاشات و دست‌های دشمنان در پس این اتفاقات نشان داد دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب از هر فرصتی استفاده می‌کنند بنابراین باید همیشه هوشیار باشیم.

محبی گفت: مردم بصیر و انقلابی نهاوند روز جمعه بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدامات اغتشاشگران راهپیمایی باشکوهی برگزار خواهند کرد و از این اقدامات اعلام انزجار می‌کنند.

وی بیان داشت: این مراسم از مصلا نماز جمعه به سمت چهارراه معلم با حضور پرشور شهروندان نهاوندی برگزار می‌شود و بار دیگر پایبندی مردم شهیدپرور نهاوند به آرمان‌های انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی افزود: علاوه بر شهر نهاوند نمازگزاران شهرهای گیان و فیروزان نیز پس از اقامه نماز جمعه مراسم راهپیمایی برگزار می‌کنند.

وی عنوان کرد: اعلام حمایت سران کفر و نفاق، منافقان، سلطنت‌طلبان و همه اشرار دنیا از اقدامات آشوب‌طلبان نشان‌دهنده دشمنی بی‌حدواندازه آن‌ها با انقلاب اسلامی است.

محبی گفت: ملت با بصیرت ایران اسلامی به برکت آگاهی و بصیرت مردم از این امتحان نیز با موفقیت عبور کرد و دشمنان در این فتنه هم ناکام شدند و شکست خوردند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548951
ارسال نظر
نظرات