شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:59 منتشر شده در مورخ: 1398/08/30 شناسه خبر: 1548964
در حاشیه قیام مردم کرمان علیه آشوبگران مطرح شد؛
مسئولان با تمام قدرت دست اختلاس‌گران را از بیت‌المال کوتاه کنند/ صیانت از درخت پربار انقلاب وظیفه شرعی هر ایرانی
در حاشیه قیام مردم کرمان علیه آشوبگران خبرنگار راه آرمان با چند تن از افراد حاضر در راهپیمایی گفتگو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان، پیش از ظهر امروز مردم کرمان زیر پارش باران و برف در سرمای استخوان سوز کویر به حمایت از انقلاب اسلامی به خیابان ها آمدند و انزجار خود را از عیادی استکبار که اعتراضات به حق مردمی را به آشوب کشاندند، اعلام کردند.

یکی از افراد حاضر در این راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: خوشحالم که در این هوای سرد پاییزی همراه با بارش رحمت الهی به همراه سایر هم شهریان خود به دفاع علیه ظلم و بد رفتاری اشرار قیام کرده ام.

وی افزود: اگرچه همه ما مطالباتی داریم که حق مسلم ما است اما با زورگویی و بر هم زدن نظم کشور نمی توان خواسته های خود را محقق کرد.

این فرد حاضر در راهپیمایی تصریح کرد: ما با حضور خود در این راهپیمایی اقتدار و امنیت کشور را به رخ دشمنان کشاندیم و به ندای رهبر لبیک گفته و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبار کوباندیم.

وی ابراز داشت: خدا را شاکریم که بار دیگر از این امتحان الهی سربلند بیرون آمدیم و اثبات کردیم انقلابی که حاصل خون هزاران شهید است به راحتی از بین نخواهد رفت.

این فرد حاضر در راهپیمایی ادامه داد: افرادی که به خیال خود با به آتش کشاندن بانک ها، مساجد و تخریب اموال عمومی سعی در براندازی انقلاب دارند از مردم نیستند و راه آن ها جدا است، بعد از گذشت 40 سال هنوز انقلاب در کف خیابان ها است و مردم تحت امر ولی فقیه از آن حمایت می کنند.

وی تاکید کرد: منافقین و سودجوها که از دشمنان این انقلاب خط می گیرند دست به آشوب زده و کشور را دچار اغتشاش می کنند اما مسئولان هم باید آگاه باشند و باید به فکر رفاه مردم باشند همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند تا زمانی مردم ما در رفاه هستند انقلاب هم پابرجا است.

این فرد حاضر در راهپیمایی یادآور شد: از مسئولان خواهش می کنم که در راه ایجاد رفاه برای مردم بیشتر تلاش کنند و اجازه اختلاس و دزدی را به سودجویان ندهند.

یکی دیگر از راهپیمایان گفت: وظیفه شرعی و انسانی ما است که از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنیم، کشور ما در خطر است و ما موظف به دفاع هستیم.

وی افزود: منافقی که امروز خواسته های به حق مردم را به اغتشاش می کشاند همان منافقان زمان جنگ هستند که دستشان از آستین آمریکا و اسرائیل بیرون زد.

این فرد حاضر در راهپیمایی تاکید کرد: منافقان سعی در تخریب اسلام و جمهوری اسلامی دارند اما چنین چیزی را باید به خواب ببینند، موج سواران این فتنه آمریکا بود اما مانند همیشه تیرشان به سنگ اصابت کرد.

وی ادامه داد: مطالبه حق مردم است اما برای دریافت آن از در وارد می شوند نه اینکه از دیوار بالا روند بنابراین باید از راه قانونی آن وارد شویم.

این فرد حاضر در راهپیمایی در پایان مطرح کرد: مردم ما دارای بصیرت هستند با وجود سردی هوا و بارش باران آمدند تا مدافع خون شهدا باشیم چرا که درخت انقلاب به واسطه خون این شهدا آبیاری شده و در حال رشد است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1548964
ارسال نظر
نظرات