شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 16:54 منتشر شده در مورخ: 1398/09/01 شناسه خبر: 1549201
گزیده خطبه‌های نمازجمعه شهرستان‌های خراسان شمالی؛
نظارت بر بازار ادامه دار باشد/ به اقشار آسیب پذیر توجه ویژه و مستمر شود/ مردم حق اعتراض دارند اما باید مراقب سواستفاده دشمنان باشند
ائمه جمعه خراسان شمالی محور اصلی سخنان خود را در این هفته موضوع افزایش قیمت حامل های انرژی و هفته بسج قرار دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، حجت الاسلام عزیزی امام جمعه موقت شهرستان اسفراین در خطبه های این هفته نماز جمعه با محکوم کردن اغتشاشات اخیر اظهار کرد: اعتراضات مردم بحق است ولی نباید به گونه ای باشد که موجب سواستفاده دشمن شود و باعث شود اموال مردم و بیت المال به آتش کشیده شود و یا با ایجاد اغتشاش باعث کشته شدن نیروهای نظامی و انتظامی و مردم عادی شود.

 
 
وی با اشاره به آغاز هفته بسیج گفت: مصداق اصلی که برای بسیج زیبنده است آیه ۲۴ سوره ابراهیم  است که اشاره به شجره طیبه که شامل همه خوبی ها است دارد.
 
 
حجت الاسلام عزیزی خاطر نشان کرد: بسیج شجره طیبه ای است که در تمام حوادث و هر جایی که مردم نیاز به کمک دارند پیشتاز است.
 
 
وی در رابطه با اتفاقات اخیر در بحث گرانی بنزین گفت: همان گونه که رهبری از طرح سران قوا حمایت کرد ما نیز حمایت خواهیم کرد و مردم حق اعتراض دارند اما باید مواظبت شود که موجب سو استفاده دشمنان نشود و از دستگاه های نظارتی شهرستان خواست جلو سو استفاده برخی از اصناف که دنبال گرانی اجناس خود هستند گرفته شود.
 به اقشار آسیب پذیر توجه ویژه و مستمر شود
 
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن زاده خطیب نماز جمعه بخش خبوشان شهرستان فاروج: اصل هدفمندی یارانه‌ها خوب است اما باید به مردم بویژه اقشار آسیب پذیر توجه ویژه و مستمر شود
 
 

وی ادامه داد: دستگاههای نظارتی توجه ویژه به عوامل سودجو و ایادی دشمن در داخل داشته باشند و دراین جنگ ظالمانه اقتصادی توجه به جوانان و نخبگان بویژه بسیجیان که کلید طلایی حل مشکل هستند مورد عنایت قرار گیرد.

نظارت بر بازار ادامه دار باشد/بسیج مایه خیر و برکت برای ملت و دولت است


 

حجت السلام موسوی، امام جمعه شهرستان جاجرم : بسیجیان همواره در طول این چهل سال برای مردم و دولت های مختلف مایه خیر بودند و در عرصه های مختلف به ایفای نقش پرداختند.
 
 
حجت الاسلام موسوی با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: از ملت ایران که با بصیرت و هوشیاری صف خودشان را از ضد انقلاب ها جدا کردند و از همه عزیزانی که در عرصه حفظ امنیت تلاش می کنند تقدیر و تشکر می کنیم.
 
 
وی افزود: همه ما باید تکلیف گرا باشیم و گوش به ولایت بدهیم که تکلیف ما را مشخص می کند و مقام معظم رهبری با حمایت از قوه سه گانه فتنه های دشمن را نقش بر آب کرد.
 
 
خطیب جمعه جاجرم گفت: مردم از سه برابر کردن قیمت بنزین ناراضی اند و نگرانند که گرانی بنزین باقی اقلام را هم گران کند و باید مسئولین تلاش کنند قیمت ها رو حفظ کنند و نظارت و مراقبت ادامه دار باشد اینطور نباشد که چند وقت دیگر باز شروع به گران کردن کالاها کنند.
 
 
انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1549201
ارسال نظر
نظرات