شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1398/09/02 شناسه خبر: 1549397
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:
مردم حق اعتراض در خصوص مدیریت مسئولان را دارند/ صف مردم از آشوبگران جداست
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، با تاکید بر اینکه مردم حق اعتراض در خصوص مدیریت مسئولان را دارند، گفت: صف مردم از آشوبگران جداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، سید مهدی قریشی صبح‌ امروز در راهپیمایی ضد آشوب‌گری مردم ارومیه، با اشاره به اینکه اقتدار نظام و اسلام دارای دو محور اساسی است، گفت: محور اصلی این‌ موارد عنایت پروردگار و مردمی انقلابی است چراکه با رهبریت مقام معظم رهبری ابتدا از سوی پروردگار و در مرحله دوم مردم پشت مقام معظم رهبری هستند.

وی، با اشاره به حضور انقلابی مردم ایران در میدان، تاکید کرد: در جریان فتنه اخیر نیز مقام معظم رهبری بر این ‌مساله که دشمنان ملت سعی در ایجاد فتنه دارند تاکید و پیش بینی کرده بودند،  با این‌حال مسئولان باید منویات مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار دهند چراکه افزایش قیمت بنزین در روزهای اخیر تصمیمی عجولانه و بدون تدبیر و اندیشه بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، با اشاره به منویات امام علی(ع) در نهج‌البلاغه، عنوان کرد: هیچ‌کس فقیر نبوده مگر اینکه افراد غنی در مملکت افزایش یابد، در این راستا دولت باید در توزیع ثروت ملی تدبیر کرده و رفاه و آسایش را برای تمام مردم به ارمغان آورد، این‌ مسئله تنها مختص قشر خاصی نباشد.

وی، خاطرنشان کرد: مسئولان باید به انتقادات و اعتراضات مردم جوابگو باشند اما برخی از این مسائل با آسیب‌رسانی به اموال عمومی در صدد سوءاستفاده برآمده و تمام ملت ایران این مسئله را محکم کرده‌اند.

حجت‌الاسلام قریشی، با تاکید بر اینکه صف مردم و آشوبگران جداست، عنوان کرد: حق اعتراض مختص مردم است و می‌توان از مدیریت مسئولان اعتراض و انتقاد کرد اما برخی منافقان در صدد سوءاستفاده از این مساله برآمده و باید در برابر منافقان و آشوبگران مقابله کرد.

وی، در ادامه با اشاره به فعالیت گروه‌های تکفیری و سوءاستفاده از نام اسلام در راستای اهداف شوم خود، بیان داشت: ملت انقلابی با اطاعت از مقام معظم رهبری که فردی مدیر و مدبر بوده می‌تواند پیروزی را نصیب خود کند چراکه تمامی بیانات وی با تدبیر و در راستای خیرخواهی مملکت است و باعث از بین رفتن نقشه‌های شوم دشمن می‌شود.

امام جمعه ارومیه، تصریح کرد: پیروزی با ملت سرافراز ایران بوده و در جبهه اقتصادی نیز با حفظ وحدت پیروز شده و در تمامی زمنیه پرچم توحید برافراشته خواهد شد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1549397
ارسال نظر
نظرات