شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1398/09/02 شناسه خبر: 1549401
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد:
جریمه ۷۹۳ میلیونی محتکر لاستیک در اردبیل
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: محتکر لاستیک خودرو در اردبیل به پرداخت ۷۹۳ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، علی رحیمی آذر پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با گزارش بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت مبنی بر نگهداری لاستیک به صورت تجاری و خارج از ضوابط تعیینی دولت، پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به ضرورت عرضه این اقلام از سوی سازمان های متولی و ذیصلاح در سطح جامعه، متهم لاستیک های فوق را اعلام موجودی نکرده و مدارک کافی بر عدم احتکار نداشت، افزود: با ارجاع پرونده به تعزیرات حکومتی و بررسی دقیق مدارک و شواهد و تخلف این متهم محرز شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: متهم به ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت و پرداخت مبلغ ۲۶۴ میلیون ریال از بابت بهای مال از دست رفته و مبلغ ۵۲۹ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و در مجموع به مبلغ ۷۹۳ میلیون ریال محکوم شد.

رحیمی آذر با بیان اینکه به منظور اثر بخشی هر چه بیشتر پرونده‌های مربوط به جرائم اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی و احتکار با سرعت و دقت رسیدگی می شود،تصریح کرد: دستگاه قضایی در برخورد با محتکران، مخلان اقتصادی و متخلفان صنفی نه تنها هیچگونه اغماضی نخواهد کرد بلکه با آنها به طور قاطع رفتار خواهد کرد.

  وی در ادامه افزود: از شهروندان تقاضا داریم موارد مشکوک به احتکار، گرانفروشی و کم فروشی را به سامانه ۱۳۵ تعزیرات اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/آ

https://dana.ir/1549401
ارسال نظر
نظرات