شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1398/09/02 شناسه خبر: 1549482
رئیس هیئت گلف استان سمنان خبر داد:

احداث زمین مینی گلف در سمنان تا اواخر امسال/ فعالیت 30 گلف‌کار در استان سمنان

احداث زمین مینی گلف در سمنان تا اواخر امسال/ فعالیت 30 گلف‌کار در استان سمنان
رئیس هیئت گلف استان سمنان از احداث زمین مینی گلف در استان تا اواخر سال خبر داد و گفت: با همکاری مسئولین ذیربط به زودی این طرح افتتاح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی ترحمی، رئیس هیئت گلف استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، با اعلام اینکه در حال حاضر بالغ بر 30 ورزشکار آقا و خانم در سطح استان فعالیت می‌کنند، گفت: در سطح استان هیئت گلف فقط در 3 شهرستان سمنان، شاهرود و مهدیشهر فعال است.

رئیس هیئت گلف استان سمنان با اشاره به اینکه شهرستان ها باید با اعلام آمادگی خود در زمینه فعال کردن هیئت اقدام کنند، افزود: به دلیل کمبود وسایل گلف و توپ آن که جزء کالاهای صادراتی محسوب می شوند هیئت ها نمی توانند به راحتی در سطح استان به فعالیت بپردازند.

ترحمی وضعیت هیئت گلف استان را مطلوب و مناسب دانست و اظهار کرد: ورزش گلف شرایط مناسبی نسبت به رشته های ورزشی دیگر در سطح استان دارد و شرایط جذب ورزشکار در استان فراهم شده تا افراد بتوانند به راحتی اقدام کنند.

وی ادامه داد: در سطح استان کلاس های آموزشی با تدریس اساتید کشوری از فدراسیون برگزار می شود.

رئیس هیئت گلف استان سمنان در خصوص داوری رشته گلف، عنوان کرد: گلف یک رشته داوری نیست بلکه یک نفر به نام  مارشال در زمین بازی نظارت دارد و به بررسی اختلافات بین گروه ها و جریان بازی می پردازد.

ترحمی با اشاره به اینکه هیئت گلف استان با کمبود مربی مواجه نیست، گفت: برگزاری چند دوره تربیت مربی و داوری در سطح استان باعث شد که تمامی هیئت ها مربی داشته باشند.

وی مطرح کرد: در حال حاضر هیئت گلف با مشکلات نظیر کمبود زمین چمن با شرایط کویری در استان مواجه است و در حال حاضر یک زمین در اختیار هیئت قرار دارد.

رئیس هیئت گلف استان سمنان با توجه به اینکه ورزشکاران وودبال استان در چند دوره مقام های همچون، اول، دوم وسوم کشوری، کسب کرده اند، اظهار کرد: رتبه گیتین وان توسط بازیکن استان، 4 مدال طلای بین المللی و کسب مدال طلا توسط ورزشکاران زیر 18 سال از دیگر مقام های کسب شده در سطح استان است.

ترحمی از برگزاری اولین دوره مسابقات آزاد کشوری به کاپ و داوری درجه 3 آن در استان خبر داد و افزود: اعزام ورزشکاران استان به مسابقات قهرمانی کشور وودبال به میزبانی استان کرمان و انتخابی تیم ملی از دیگر برنامه های هیئت گلف استان است.

وی گفت: هیئت گلف استان سمنان با عملکرد بسار خوب خودتوانسته است رتبه های بالای کشور را به خود اختصاص دهد.

رئیس هیئت گلف استان سمنان از احداث زمین مینی گلف و تکمیل اولین مرحله از ساخت ان با همکاری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سمنان تا پایان سال جاری خبر داد و مطرح کرد: با همکاری مسئولین ذیربط به زودی این طرح افتتاح می شود.

ترحمی در خصوص برنامه های طرح ریزی شده برای ارتقای هیئت اذعان کرد: برگزاری کلاس های آموزشی به ورزشکاران در رده های مختلف و ایجاد فضای مناسب برای ان ها از مهم ترین برنامه های هیئت است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1549482
ارسال نظر
نظرات