شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:20 منتشر شده در مورخ: 1398/09/03 شناسه خبر: 1549565
یک مقام مسئول مطرح کرد؛
اجرای 500 پروژه محرومیت زدایی در سیستان و بلوچستان
علی اکبر جعفری، مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: به مناسبت هفته بسیج 500 پروژه و عرصه محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و جهادی در سیستان وبلوچستان اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبرجعفری، مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: هفته بسیج امسال با شعار 40 سال خدمت، جهاد و شهادت با برنامه‌های متنوعی آغاز و سعی شده ‌تا این برنامه‌ها در طول هفته برگزار و دستاوردها و عملکر‌د بسیج به عموم مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی بیان کرد: توزیع 150 سری جهیزیه و اقلام حمایتی در شهرستان هیرمند بین سیل زدگان به ارزش بیش از دو میلیارد و 500 میلیون تومان یکی از برنامه های مهم به مناسبت هفته بسیج بود که 21 آبان ماه انجام شد.

جعفری بیان کرد: اعزام 40 گروه جهادی در اقصی نقاط مختلف استان یکی دیگر از برنامه های مهم می باشد که طی آن جهادگران بسیجی به محرومیت زدایی، سازندگی و آبادانی و... می پردازند.

وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: خدماتی که توسط جهادگران بسیج سازندگی در اقصی نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق محروم و دورافتاده انجام می‌شود نقطه عطفی برای پیشرفت و آبادانی می باشد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان در ادامه به توزیع 700 سبد کالا در استان اشاره کرد و افزود: برنامه محوری بسیج سازندگی استان در طول هفته بسیج اجرای 500 پروژه و عرصه محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و جهادی و برگزاری نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی در شهرستان چابهار می باشد  که این موارد جزو برنامه های محوری است و در کنار هر کدام از آنها ده ها طرح و برنامه دیگر نیز محقق می شود.
 
انتهای پیام/

https://dana.ir/1549565
ارسال نظر
نظرات