شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1398/09/03 شناسه خبر: 1549692
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
جهادگران نمونه خراسان‌جنوبی تجلیل می‌شوند/ فعالیت 325 گروه جهادی شناسنامه‌دار در استان
هنری گفت: همزمان به 4 آذر از جهادگران نمونه و فعالان اقتصاد مقاومتی خراسان جنوبی در مجمع عالی بسیج استان تجلیل می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در گفت‌و‌گو با خاورستان، در خصوص فعالیت های بسیج سازندگی در هفته بسیج اظهار کرد: برنامه ریزی شد طی هفته بسیج فعالیت‌های گروه‌های جهادی در سطح استان با شعار "بسیج چهل سال خدمت، جهاد و شهادت" انجام شود.

فعالیت 130 گروه جهادی در هفته بسیج
 
وی با بیان اینکه 130 گروه جهادی شناسنامه‌دار و محله محور در تمام شهرستان‌های استان در زمینه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، سلامت، اشتغال‌زایی، توزیع بسته‌های حمایتی و برداشت محصول کشاورزی خدمت رسانی داشته و دارند، افزود: اولویت فعالیت عمرانی در زمینه طرح مسکن محرومین و کمک به مرمت و بهسازی منازل محرومین و مددجویان بهزیستی است و گروه‌های جهادی شناسنامه‌دار در مناطق جغرافیای هدف خود و گروه‌های محله محور نیز در محلات حاشیه پایگاه بسیج مشغول به خدمت شدند.
 
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: بازه پیش‌بینی شده برای فعالیت جهادگران از یک تا سه روز بوده است.
 
هنری با شاره به بیانیه گام دوم انقلاب و صحبت مقام معظم رهبری خطاب به جهادگران با تاکید بر گسترش روحیه جهادی و توسعه کمی گروه‌های جهادی از ابتدای امسال تاکنون، گفت: تعداد گروه‌های جهادی شناسنامه‌دار استان از 253 گروه به 325 گروه افزایش پیدا کرده است.
 
سازماندهی 923 گروه جهادی محله محور
 
وی اظهارکرد: تاکنون 923 گروه محله محور در پایگاه‌های بسیج استان شناسایی و سازماندهی شده‌اند.
 
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال 1379 و تاسیس سازمان بسیج سازندگی به فرمان مقام عظمای ولایت تاکنون حدود 343 هزار جهادگر در قالب یک هزار و 570 گروه جهادی در سطح استان خراسان‌جنوبی خدمات‌رسانی کردند.
 
تجلیل از جهادگران نمونه
 
هنری از برگزاری مجمع جهادگران استان در روز دوشنبه 4 آذر در محل مجتمع غدیر حبر داد و افزود: اختتامیه اردوهای جهادی و تجلیل از جهادگران نمونه و فعالان اقتصاد مقاومتی با حضور بیش از 400 نفر از جهادگران در بیرجند برگزار می‌شود.
 
وی بیان کرد: با توجه به برگزاری جلسه شورای جهادی شهرستان‌ها در این جلسه مجمع انتخابات هئیت رئیسه نیز برگزار و اعضای هیئت رئیسه مجمع جهادگران استان مشخص خواهند شد.
 
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی با اشاره به رویکرد فعالیت‌های جهادی، گفت: رویکرد فعالیت‌های جهادی در آینده گسترش گروه جهادی تخصصی، شکل‌گیری گروه‌های اقتصاد مقاومتی و ارائه آموزش‌های لازم در حوزه‌های تخصصی گروه‌ها و همچنین کارآفرینی و اشتغال خواهد بود.
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1549692
ارسال نظر
نظرات