شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1398/09/03 شناسه خبر: 1549734
رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری بندرعباس:
۳۰۰ خودرو سرویس مدارس در بندرعباس اعمال قانون شدند
حسینی‌پور با اشاره به بازرسی سرزده از سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان چند مدرسه سطح شهر بندرعباس گفت: در این بازدیدها بیش از ۳۰۰ خودرو فاقد مجوزهای لازم، از سوی پلیس اعمال قانون شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ سعید حسینی‌پور، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با تشکر از پلیس راهنمایی و رانندگی و نماینده فرماندار برای حضور و مشارکت در امر مهم بازرسی و نظارت سرویس مدارس، اظهار کرد: حمل و‌نقل دانش آموزان از اهمیت قابل‌توجهی برخوردار است که تمامی دستگاه‌های مرتبط در این امر مهم باید با ضمن هماهنگی همکاری و تعامل سازنده داشته باشند.

وی با اشاره به بازرسی سرزده از سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان چند مدرسه سطح شهر، افزود: پیش از آغاز فصل مدارس، تذکرات و نکات لازم در رابطه با ثبت خودرو و مشخصات رانندگانی که تمایل به انجام سرویس مدارس دارند، از طریق سامانه سپند و شرکت‌های مشخص شده تاکید که پس از تکمیل مراح ثبت‌نام اقدام به دریافت و نصب برچسب سرویس مدارس کنند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه تاکنون نیمی از سرویس‌های مدارس شهر مورد بازدید قرار گرفته‌اند، افزود: در بازدید انجام شده، وضعیت برچسب سرویس مدارس، مدارک رانندگی و کارت ماشین رانندگان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه این بازرسی‌ها همچنان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در بازرسی صورت گرفته، رانندگانی که فاقد مجوز و برچسب سرویس مدارس بودند و به صورت غیر مجاز جابجایی دانش‌آموزان را انجام می‌دادند با همکاری پلیس راهنمایی رانندگی اعمال قانون شدند.

حسینی پور خاطر نشان کرد: در این بازدیدها بیش از ۳۰۰ خودرو فاقد مجوزهای لازم، از سوی پلیس اعمال قانون شدند.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1549734
ارسال نظر
نظرات