شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:25 منتشر شده در مورخ: 1398/09/04 شناسه خبر: 1549867
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان:
تشکیل 720 پرونده تخلف واحد های صنفی، تولیدی و خدماتی در هرمزگان
پیروی منش گفت: از زمان سهمیه بندی بنزین تا کنون بازرسان سازمان بیش از دوازده هزار و 984 مورد بازرسی از واحد های صنفی، تولیدی و خدماتی بعمل آوردند که از این تعداد 720 پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون ریال تشکیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ عبدالرضا پیروی منش، معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اظهار کرد: به منظور تسریع و رسیدگی بموقع به شکایات شهروندان، حوزه بازرسی و نظارت سازمان صنعت و معدن و تجارت هرمزگان مجهز به موتور سیکلت شد.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: از زمان سهمیه بندی بنزین تا کنون بازرسان سازمان بیش از دوازده هزار و 984 مورد بازرسی از واحد های صنفی، تولیدی و خدماتی بعمل آوردند که از این تعداد 720 پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از سه میلیارد و 500 میلیون ریال تشکیل شده است.

پیروی منش تصریح کرد: در این مدت شهروندان 1500 مورد از گزارشات خود را از طریق سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان به ثبت رسانده اند.

وی از عموم مردم خواست از فروشگاه هایی که برچسب قیمت ندارند خرید نکنند و با مشاهده هرگونه تخلف احتمالی شکایات خود را از طریق سامانه 124 به ثبت برسانند تا بازرسان این سازمان در اسرع وقت به شکایات رسیدگی کنند.

گفتنی است پیش از این نیز رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از اعمال قانون 300 خودرو سرویس مدارس خبر داده است.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1549867
ارسال نظر
نظرات