شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1398/09/04 شناسه خبر: 1549994
سردار سپهر:
مشکلات کشور با دیپلماسی بسیج حل می‌شود/ مطالبه‌گری و حق‌مداری کار بسیج است
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور است، گفت: مشکلات کشور با دیپلماسی بسیج حل می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، محمدحسین سپهر پیش از ظهر امروز در مجمع عالی بسیج استان گلستان که در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان اظهار کرد: بسیج پیش قراول خدمت به مردم در رفع فقر و تبعیض است.

وی با تاکید بر اینکه هدف امام از تشکیل بسیج فقط بسیجی برای ایران اسلامی نبود، افزود: امام فرمان تشکیل بسیج را برای همه مستضعفین جهان را صادر کردند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: شاید خیلی ها در ابتدای انقلاب فلسفه کلام امام را درک نمیکردند اما امروز میبینیم که تفکر بسیجی به خارج از مرز ها صادر شده و در لبنان، سوریه، عراق و یمن ایجاد شده است.

سپهر تشکیل بسیج مردمی را از راهکارهای حکیمانه امام راحل در حل مشکلات عنوان و بیان کرد: مسئولان کشور ونزوئلا در جریان سفر وزیر دفاع ما به کشورشان راهکاری برای حل مشکلات خواستند و امیر حاتمی پیشنهاد داد در ونزوئلا بسیج مردمی ایجاد کنند. 

وی با تاکید بر اینکه آگاه ترین فرد در مسائل جهان امروز شخص امام خامنه ای (مدظله العالی) است، گفت: این ادعای ما نیست بلکه ادعای دشمنان ماست که رهبر فرزانه انقلاب را یک ابر حریف می دانند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حضور بسیج در عرصه‌های مختلف افزود: پیرو فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بسیجی یعنی مردم و بسیجی کسی است که در تمام عرصه ها مردمی عمل کند. 

سپهر بیان کرد: در بسیج باید دید مسائل روز شهر و دیار ما چیست تا به دنبال حل مسائل و مشکلات مردم بود زیرا حق محوری و عدالت محوری و رفع چالش های اساسی زندگی اجتماعی تکلیف بسیج است.

وی با اشاره به اینکه گره گشایی از مسائل نظام و انقلاب رسالت بسیج است، افزود: بسیج کلید طلایی حل مسائل نظام است، ما تصدی گر نیستیم بلکه هدف ما در مجمع بسیج پیشرانی و تسهیل گری و خدمت بی منت است زیرا باور داریم آمادگی کامل برای ساخت ایران اسلامی کار بسیج است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امروز ما در مرحله ساخت دولت اسلامی هستیم، افزود: این دولت اسلامی باید با نقش آفرینی مردم ایجاد شود ما نمیخواهیم سیاسی کاری کنیم و معتقدیم بسیج حزب انقلاب است و یک حزب سیاسی نیست.

سپهر با اشاره به آینده روشن انقلاب اسلامی تاکید کرد: امیدوار به پیروزی مقتدرانه هستیم و گردنه های سختی را پشت سر گذاشته ایم و آمریکا در آینده ای نه چندان دور به طور قطعی فرو خواهد پاشید.

وی با تاکید بر اینکه دفاع از انقلاب جز با مدیریت جهادی ممکن نیست، گفت: در اوج تحریم های دشمن با دستانی خالی به فناوری های فوق العاده دست یافتیم که این همان کار جهادی است.

سپهر افزود: باید سعی شود بر دو پایه تربیت معنوی و تخصصی نیروی انسانی مسلط ایجاد کرد و دانش سرشار، علوم مفید و کارآمد باید در بسیج سرلوحه کار قرار گیرد.

وی مطالبه گری و عدالت گرایی را تکلیف بسیج دانست و تصریح کرد: برای رسیدن به قله نیاز به نقش آفرینی بسیج داریم، دولت ها کم و کاستی، چالش و بن بست های زیادی دارند که بسیج باید این کاستی ها و کوتاهی ها را با نقش آفرینی مردم حل کند.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1549994
ارسال نظر
نظرات