شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 18:53 منتشر شده در مورخ: 1398/09/04 شناسه خبر: 1550029
تاخیر در معارفه مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد/تعویض صفایی و باقری پشت درهای بسته!
در حالی که قرار بود آئین تکریم و معارفه مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان عصر امروز برگزار شود اما این نشست با تاخیر چند ساعته در دفتر معاون عمرانی استاندار و به صورت خصوصی برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس سرانجام و پس از حدود 6 سال سکانداری محمود باقری در اداره کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد، طی حکمی از سوی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مجید صفایی به عنوان مدیرکل گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

صفایی سابقه معاونت اداره کل میراث فرهنگی، قائم مقام این اداره کل، معاون اداره کل محیط زیست استان، معاون اداره کل امور اداری و مالی استانداری استان، مدیر بودجه استانداری، عضو شورای پژوهشی میراث فرهنگی و محیط زیست استان، مدیر محیط زیست شهرستان کهگیلویه و مدیر میراث فرهنگی شهرستان گچساران را در کارنامه خود دارد.

آئین تکریم و معارفه مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد قرار بود ساعت 15 امروز در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی یاسوج برگزار شود اما این نشست با تاخیر چند ساعته در دفتر معاون عمرانی استاندار و به صورت خصوصی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://dana.ir/1550029
ارسال نظر
نظرات