شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1398/09/05 شناسه خبر: 1550082
سردار سپهر در گرگان:
انقلاب اسلامی با 40 سال مقاومت و ایستادگی تبدیل به قدرت جهانی شده است
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: مهمترین راهبرد انقلاب اسلامی را تحقق تمدین نوین اسلامی برای مستضعفان جهان عنوان کرد و گفت: 40 سال مقاومت و ایستادگی در برابر تهاجم دشمنان ما را به عنوان یکی از قدرت های بزرگ دنیا تبدیل کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، محمدحسین سپهر شب گذشته در یادواره ۱۲۰۰ شهید بسیجی استان گلستان در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان اظهار کرد: رویکرد و راهبرد انقلاب اسلامی در جهان تحقق تمدین نوین اسلامی برای همه انسان‌های مستضعف است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی راهبر مستضعفین عالم شده است، افزود: اگر کسی بخواهد نامی از نماد مبارزه با استکبار آورد نام ایران اسلامی را به زبان خواهد آورد چراکه مردم با فرهنگ خود انقلاب‌شان را به جهان صادر کردند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه تداوم حیات انقلاب اسلامی بهره جستن از سیره و منش شهداست، گفت: روزی که دشمن جهانخوار و خصم جهانی در قالب حزب بعث به کشور ما یورش برد تنها به مرزهای ما حمله نکرد بلکه به تمام هویت‌های اعتقادی و ملی ما هجوم برد و اینجا بود که بسیجیان در برابر آنها ایستادند.

سپهر با بیان اینکه دشمنان درصدد براندازی نظام اسلامی از هیچ توطئه‌ای دریغ نکردند، تشریح کرد: نماینده رییس جمهور وقت آمریکا و وزیر خارجه آمریکا در دیدار مخفیانه با صدام به او گفت ما به دنبال خشکاندن انقلاب اسلامی ایران هستیم و از تو حمایت می کنیم و این حمایت ۴۰ سال است که در قالب دوستی با معاندین ما یعنی صهیونیست‌ها، تکفیری و سعودی برقرار است تا شاید ما روزی تسلیم آنها شویم که این خیال باطلی است.

وی راز تسلیم یک ملت در نبرد با دشمن را تسلیم فکر و اندیشه آن ملت برشمرد و گفت: اگر ما هر زمانی از آرمان های دشمنان استکباری تبعیت کرده و تغییر باور و رفتار بدهیم، آن روز روز مرگ ماست اما تا زمانی که با نام شهیدان و امام شهیدان مانوس باشیم تسلیم و مرگ نداریم.

سپهر گفت :چهل سال مقاومت و ایستادگی در برابر تهاجم همه جانبه دشمنان امروز ما را به عنوان یکی از قدرت های بزرگ دنیا نامیده است و اندیشکده های بزرگ غربی در حوزه های مختلف افول آمریکا را قطعی  دانسته و چرخش قدرت به شرق عالم با محوریت ایران را حتمی می دانند و  ما پیروزی خود را قطعی ی دانیم چراکه شعار اسلامی برای همه جهان را داده ایم و به آن باور داریم.

جانشین سازمان بسیج با اشاره به وحدت مثال زدنی در گلستان گفت: برای دفاع برادران اهل سنت خود در سوریه خون دادیم و از آنها دفاع کردیم تا ثابت کنیم شعار ما در جهان اسلام یعنی تحقق تمدین نوین اسلامی برای همه انسان های مستضعف است.

سپهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی احیاگر دین اسلام شده است این مهم را به واسطه مقاومت، ایستادگی و مجاهدت رزمندگان اسلام عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

 

https://dana.ir/1550082
ارسال نظر
نظرات