شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1398/09/05 شناسه خبر: 1550152
در اجتماع «شکوه مقاومت» بسیجیان کرمانشاه عنوان شد؛

بسیج در طراز و افق جهانی بنا شده است/ توطئه‌های دشمن تمام نشده است

بسیج در طراز و افق جهانی بنا شده است/ توطئه‌های دشمن تمام نشده است
اجتماع بزرگ بسیجیان امروز با عنوان «شکوه مقاومت» در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز امروز پنجم آذرماه همزمان با سالروز تشکیل شجره طیبه بسیج همایش «شکوه مقاومت» با حضور گسترده بسیجیان در سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد.

این مراسم باشکوه که با استقبال بالایی از سوی بسیجیان شهر کرمانشاه همراه شد یک نمایش اقتدار بسیج بود؛ آنهایی که جان بر کف برای حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در تمام صحنه ها آماده‌اند.
 

بسیج در طراز و افق جهانی بنا شده است

سردار بهمن ریحانی امروز سه شنبه در تجمع بزرگ بسیجیان کرمانشاه با عنوان «شکوه مقاومت» که در ورزشگاه امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امام راحل سازمان عظیمی را خلق و شجره طیبه ای را غرس کرد و مقام معظم رهبری آنرا آبیاری کرد تا این کشور برای ابدیت بیمه شود.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: امام(ره) بسیج و بسیجیان را فقط در طراز انقلاب ندیدند بلکه آنها را در طراز و افق جهانی بنا کردند.

سردار ریحانی با بیان اینکه امام(ره) برای اینکه این کشور در مقابل توطئه دشمنان ایمن باشد بسیج را بنا کرد، گفت: امروز ثمره این تفکر امام(ره) و ادامه آن توسط رهبر معظم انقلاب را در تمام جهان، خاور میانه، آمریکای لاتین،آفریقا و غرب آسیا می بینیم که بر اساس آن دشمنان بزرگی را از پای درآورده اند.

وی بیان داشت: امام(ره) بسیج و بسیجیان را برای مقابله با دشمنان بزرگ تربیت و رشد داد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور عنوان کرد: حادثه روزهای گذشته را هیچ وقت از یاد نخواهیم برد؛ فتنه بزرگی که دشمنان ما از جمله آمریکا، پمپئو، امارات، عربستان، سلطنت طلب ها، منافقین و معاندین با هم متعهد شدند تا پایه های انقلاب را سست کنند.

وی ادامه داد: اما مردم بصیر و آگاه به کمک نهادهای امنیتی آمدند و طومار آنها را در کمتر از ۴۸ ساعت در هم پیچیدند.

سردار ریحانی گفت: تا بسیج و بسیجی هست این انقلاب مستحکم خواهد ماند و تا زمانی که بر اساس این تفکر و یادگار امام(ره) بمانیم ملت سربلندی هستیم و هم توطئه های بزرگتر از این را نیز نابود خواهیم کرد.

 

 

 توطئه‌های دشمن تمام نشده است

 سردار محمد نظر عظیمی امروز سه شنبه در تجمع بزرگ بسیجیان کرمانشاه با عنوان «شکوه مقاومت» که در ورزشگاه امام خمینی(ره) برگزار شد به رشادتهای ملت ایران در خنثی سازی توطئه های دشمنان اشاره کرد و اظهار داشت: آنچه را که باید یادآور شویم تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی و حوادث بزرگی است که در این مقطع تاریخ اتفاق افتاد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف افزود: در این حوادث یک طرف جبهه حق به پرچمداری امام و حضور مردم مومن و فداکار میهن اسلامی و محور مقاومت بوده و آن سوی جبهه دشمنان جنایتکار که نماد و شاخص اصلی آنها آمریکا است، قرار دارد.

وی بیان داشت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جبهه استکبار همه امکانات و همه ظرفیت های کشور ما را ناجوانمردانه در خدمت خود و برای رسیدن به منافع نامشروعشان قرار داده بودند و در اختیار گرفته بودند.

سردار عظیمی ادامه داد: اما با حرکت الهی امام(ره) و همراهی ملت بزرگ ایران پوزه استکبار به خاک مالیده شد و از همان ابتدا توطئه های استکبار علیه ملت ما شروع شد.

وی بیان داشت: طی این سالها ملت ما در صحنه های سخت و نابرابر همواره فداکاری و از خودگذشتگی کردند و اجازه دخالت به استکبار نداده اند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف خاطرنشان کرد: در اتفاقاتی که برای کشور ما رقم زدند، توطئه هایی که مدعیان دروغین حقوق بشر به ملت ما تحمیل کردند و حوادث متعددی که در کشور اتفاق افتاد دست پنهان استکبار پشت پرده بوده است.

سردار عظیمی گفت: اوج قله تقابل ما با استکبار در ۸ سال دفاع مقدس بود که ملت قهرمان ما با هرآنچه داشت در مقابل دشمن به میدان آمد و با فداکاری و اهدا جان شهیدان گرانقدر در این عرصه نیز نقشه های دشمن ناکارآمد ماند.

وی تصریح کرد: در توطئه های متعدد پس از دفاع مقدس ملت ما در صحنه های مختلف حضور پیدا کردند و فتنه هایی را که بر ملت ما تحمیل می کردند خاموش کرده و دشمن را رسوا کردند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف گفت: در جنگ نیابتی که محور مقاومت شکل گرفت و رزمندگان ما در جبهه مقاومت رزمندگان ما با دفاع از حرمین شریفین دشمن را سرکوب کردند.

سردار عظیمی ادامه داد: در قائله ها و جنگ ناجوانمردانه اقتصادی نیز امروز ملت ما با بصیرت ایستادگی کرده و خواهند کرد.

وی آخرین توطئه دشمن را آشوبهای اخیر بیان کرد و گفت: در این آشوب که دشمن به زعم خود می تواند به نتیجه برسند با حضور و بصیرت ملت ایران و رزمندگان بسیجی این توطئه هم به لطف خدا خنثی شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف بیان داشت: باید بدانید توطئه های دشمن تمام نشده است و دشمنان اسلام و در راس آنها آمریکای جنایتکار از ملت ما سیلی سختی خورده اند لذا به توطئه های خود ادامه خواهند داد و ما نیز به عنوان وارثان شهیدان در همه صحنه های احتمالی آینده با هوشیاری و بیداری و با تکیه بر لطف خداوند و توکل به خدا باید حضور فعال داشته باشیم و بدانید در این عرصه سخت و کارزار آنکه پیروز خواهد بود، ملت ایران است.

 

بسیج نهادی اجتماعی و صرفا نظامی نیست بلکه در تمامی عرصه‌ها و حوزه‌ها حضور دارد و با گستره وسیعی که دارد پاسخگوی نیارهای اساسی جامعه است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1550152
ارسال نظر
نظرات