شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1398/09/05 شناسه خبر: 1550171
فرمانده سپاه کردستان:
آشوبگران و غارتگران به سزای اعمالشان خواهند رسید/ دولت برای رفع مشکلات اقتصادی از خود تحرکی نشان دهد
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با تأکید بر اینکه جامعه با گرانی و مشکلات دست و پنجه نرم می کند، گفت: اما مردم ناامنی را برنمی تابند و باید دولت هم برای رفع مشکلات اقتصادی تلاش کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی،  سردار سیدصادق حسینی صبح امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان سنندج که در سالن آزادی برگزار شد، با بیان اینکه بسیج از ثمره انقلاب اسلامی است و از روح بلند امام خمینی (ره) نشأت گرفته است، عنوان کرد: امام (ره) با درایت بلند خود برای امنیت کشور، انسجام ملی و ارتباط ارکان نظام با لایه های مختلف جامعه فرمان تشکیل ارتش 20 میلیونی را صادر کرد و امروز می بینیم این اندیشه بزرگ ایشان چقدر درست و حکیمانه بوده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه بسیج در دفاع مقدس حضور مقتدرانه داشت، ادامه داد: بسیج عمق استراتژی نظام است که در حوزه های مختلف نقش ایفا می کند.

وی بسیج را هدیه انقلاب اسلامی به مستضعفان جهان اعلام کرد و افزود: عامل امنیت پایدار، توسعه و آبادانی کشور در چهل سال گذشته بسیج بوده است و همواره با عمل جهادی خود خدمات ارزنده ای به کشور ارزانی داشته است.

سردار حسینی عنوان کرد: بسیج در همه حوادث اجتماعی حضور فعال دارد و گروههای جهادی بسیج مأموریت زدودن فقر از چهره جامعه را برعهده دارند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان بیان کرد: بسیج نیرویی مردمی، الهی، توانمند و زمان شناس است و در زمان لازم برای دفاع از انقلاب اسلامی جانفشانی کرده است.

سردار حسینی بسیج را عامل قدرت جمهوری اسلامی و الگوی پیشرونده نظام معرفی کرد و گفت: امروز بسیج در مبارزه با آسیب های اجتماعی نظیر، فقر، اعتیاد، طلاق و همچنین اقدامات آبادانی، محرومیت زدایی و ... نقش فعال دارد.

وی تأکید کرد: بسیج کردستان در اوج آمادگی به سر می برد و آماده دفاع از امنیت و آرامش استان است.

سردار حسینی با بیان اینکه کشور ما به برکت انقلاب اسلامی امروز از قدرتمندترین کشورهای منطقه است، گفت: هر کشوری قصد تجاوز به ایران را داشته باشد قطعا محکوم به شکست است.

وی با اشاره به حوادث چند روز گذشته در پی اعتراض به گرانی بنزین و اتفاقات مرتبط با آن، گفت: این حوادث هر چند تلخ بود اما بابصیرت مردم در نطفه خفه شد و فرصت آشوب را از دشمن گرفت.

سردار حسینی با اشاره به اینکه صف مردم از آشوبگران جداست، گفت: کسانی که آشوب، تخریب و غارت کردند قطعا به سزای اعمالشان خواهند رسید.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با تأکید بر اینکه جامعه با گرانی و مشکلات دست و پنجه نرم می کند، گفت: اما مردم ناامنی را برنمی تابند و باید دولت هم برای رفع مشکلات اقتصادی تلاش کند.

وی افزود: تا زمانی که نهضت شهادت در این مملکت جاری و ساری باشد ایران سربلند است.

سردار حسینی افزود: بسیج کردستان به پشتوانه مردم در مقابل هر توطئه ای استقامت خواهد کرد تا مشکلات مردم کردستان رفع شود.

وی اجرای بیش از ۷ هزار پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی، توزیع ۱۰۰۰ سری جهیزیه، خانه‌دارشدن بیش از ۲۰۰ مدد و کمک به رفاه و اسایش مناطق محروم را از خدمات سپاه و بسیج در کردستان عنوان

کرد. 

کشورهای منطقه با الگوگیری از بسیج روی پای خود بایستند و وابسته به سلطه گران نباشند

در ادامه آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه بسیج یکی از پدیده های دوران انقلاب اسلامی است، افزود: پشتوانه اصلی انقلاب بسیج است.

وی با اشاره به اینکه بسیج متشکل از همه مردم است و اقشار مختلف را در برمی گیرد، بیان کرد: بسیج متعلق به کسانی است که دل در گرو انقلاب و ارزشها دارند و برای مکتب اسلام دل می سوزرانند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: دشمن هیچ وقت نتوانسته با مکر و حیله بسیج را از میدان خارج کند چون ایمان و بصیرت نافذ دارند و این از ویژگی های شاخص بسیج است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، گفت: بسیج برای همه دورانها و بحران ها امادگی دارد و در میدان حاضر است. در صحنه سیاست پشتوانه اصلی نظام و انقلاب بوده و هست. هموراه بازوی توانمند ولایت و گوش به فرمان رهبری بوده و این عامل وحدت امت اسلام است.  

آیت الله شاهرودی بیان کرد: بسیج کارخانه انسان سازی است و نیروهایی ارزشی و با ایمان تربیت می کند که دشمن از وجود آنها هراسان و بیمناک است.

وی تأکید کرد: بسیج الگویی برای کشوهاری منطقه است که بخواهند روی پای خود بایستند تا از خود دفاع کنند و وابسته به قدرت های سلطه گر نباشند.

استاندار کردستان: عقب ماندگی کردستان متولد تفکرات زائد حزبی و جناحی است

استاندار کردستان عقب ماندگی استان کردستان را متولد تفکرات زائد حزبی و جناحی دانست و گفت: از همه می خواهم در استان بسیجی وار کمک حال هم باشیم تا مشکلات مردم برطرف شود.

بهمن مرادنیا ابراز داشت: تشکیل بسیج یک حرکت اساسی در راستای صیانت از ارزشهای اسلامی است که در تمام دوران های حساس و بزنگاه ها به حراست از کیان ایران اسلامی برخاسته است.

وی با بیان اینکه بسیج نیرویی بی آلایش و همیشه آماده حضور در صحنه است، ادامه داد: امروز بسیج در عرصه های مختلف سازندگی، علمی، محرومیت زدایی و ... مشغول خدمت به ملت ایران است.

استاندار کردستان با تأکید بر اینکه بسیج مجهز به سلاح علم و دانش است، گفت: بسیج با بهره گیری از این دو خصیصه می تواند در هر حوزه ای موفق و سربلند باشد.

مرادنیا گفت: در شرایطی که تحریم های ظالمانه پشت مردم ایران را خم کرده است، لازم است کماکان روحیه و تفکر بسیجی در جامعه جریان داشته باشد و مسؤولین هم با رویکرد بسیجی مشکلات و کاستی ها را رفع کنند.

استاندار کردستان در ادامه عقب ماندگی استان کردستان را متولد تفکرات زائد حزبی و جناحی دانست و گفت: از همه می خواهم در استان بسیجی وار کمک حال هم باشیم تا مشکلات مردم برطرف شود.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1550171
ارسال نظر
نظرات