شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1398/09/05 شناسه خبر: 1550223
استاندار سمنان در آیین افتتاح ستاد انتخابات استان:

ممکن است برخی از کاندیداها برای تکمیل سبد رأی خود به اختلافات دامن بزنند/ جلوگیری از تخلفات احتمالی از وظایف اصلی ستاد انتخابات است

ممکن است برخی از کاندیداها برای تکمیل سبد رأی خود به اختلافات دامن بزنند/ جلوگیری از تخلفات احتمالی از وظایف اصلی ستاد انتخابات است
استاندار سمنان گفت: ممکن است برخی از کاندیداها برای تکمیل سبد رأی خود به اختلافات دامن بزنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، امروز آیین افتتاح ستاد انتخابات استان سمنان با حضور مقامات استانی برگزار شد.

خجسته‌پور معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان در این آیین ضمن قدردانی از آشناگر به سبب حضور در این مراسم گفت: تاکنون 9 جلسه ستاد انتخابات استان برگزار شده که رئیس ستاد انتخابات کشور و اعضای ستاد انتخابات استان در یکی از این جلسات حضور یافته‌اند.

وی با یادآوری این مطلب که از هفته آینده ثبت‌نام کاندیداهای شرکت‌کننده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود، گفت: در انتخابات پیش‌رو احراز هویت به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد اما درباره برگزاری تمام الکترونیک انتخابات هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان در ادامه ضمن گرامیداشت پنجم آذر و روز بسیج، ابراز امیدواری کرد که افراد با روحیه بسیجی در برگزاری هرچه پرشورتر انتخابات تلاش کنند.

آشناگر استاندار سمنان نیز در بخشی از سخنان خود در این آیین با بیان اینکه هرچه تعداد کاندیداها بیشتر باشد، انتخاب برای مردم آسان‌تر خواهد شد، گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رأی همواره پرشور و گسترده بوده و استان سمنان در این حوزه در نُرم بالای کشوری قرار دارد.

وی با اعلام این مطلب که نرخ مشارکت مردم استان در انتخابات به طور متوسط 10 درصد بالاتر از نُرم کشوری بوده است، گفت: امیدواریم این درصد در انتخابات پیش‌رو بیشتر شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه ممکن است برخی از کاندیداها با دادن وعده‌هایی سطح انتظارات و مطالبات را ارتقاء دهند، گفت: اگر این افزایش سطح انتظارات باعث تقویت قدرت تصمیم‌گیری در مجلس و ارتقاء سطح آن باشد، قطعا خوب است.

آشناگر با اشاره به اینکه ممکن است برخی‌ها برای تکمیل سبد رأی خود به اختلافات دامن بزنند، بر ضرورت تشدید نظارت‌ها در این خصوص تأکید کرد و گفت: ایجاد شکاف میان اقوام و مناطق، یکی از برنامه‌های جدی دشمنان است.

وی جلوگیری از تخلفات احتمالی را یکی از وظایف اصلی ستاد انتخابات استان عنوان کرد و افزود: بی‌تردید مردم انقلابی و مومن ما، به تکالیف خود عمل خواهند کرد و حضور پرشوری در انتخابات خواهند داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1550223
ارسال نظر
نظرات