شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 17:06 منتشر شده در مورخ: 1398/09/05 شناسه خبر: 1550292
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادی سپاه پاسداران:
مردم خراسان شمالی در اغتشاشات اخیر ذره‌ای فرصت به آشوبگران ندادند/ از اقدامات قوه قضاییه برای مبارزه با فساد حمایت می‌کنیم
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادی سپاه پاسداران گفت: مردم نجیب خراسان شمالی، در اغتشاشات اخیر بعد از گرانی بنزین به آشوبگران فرصت ندادند و بصیرت و نجابت خراسان شمالی را در این شرایط به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که استان خراسان شمالی لایق جمله رهبر انقلاب در سال 91 هستند که فرمودند "استان خراسان شمالی گنجینه معرفت و فرهنگ هاست".

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، عظیم ابراهیم‌پور، مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادی سپاه پاسداران پیش از ظهر امروز به مناسبت پنجم آذر روز بسیج در محل مصلی امام خمینی (ره) بجنورد در جمع اقشار مختلف بسیجیان اظهار کرد:  زمانی که دشمن از فتوحات سردار قاسم سلیمانی و مدافعان حرم احساس خطر کرد، در سال 96 جلسه ای در اربیل کردستان عراق، با حضور آمریکا، عربستان، اسرائیل، گروهک منافقین و کردستان عراق تشکیل شد که برای تغییر مقاومت منطقه چه عملی را انجام دهند.

ابراهیم پور افزود:  بعد از آن جلسه مصوب شد که آشوب های خیابانی را در شهرهای ایران، عراق و لبنان یعنی در مدار مرزی اسرائیل به گونه ای راه بیاندازند که رهبر ایران مجبور شود سردار سلیمانی را از خارج به داخل کشور برگرداند.

وی تصریح کرد: با گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی ایران فتنه های دشمن پشت سرهم در حال طراحی و اجرا هستند، اما فتنه 98 بزرگترین فتنه طراحی شده از جانب دشمن بود  که همچون سایر فتنه ها با شکست مواجه شد.

وی با مخاطب قرار دادن جوانان و نوجوانان بسیجی ادامه داد: از 52 کودتای ابتدای انقلاب تا 17  هزار شهید ترور و تحمیل جنگ هشت ساله با پشتیبانی 36 کشور دنیا طی این چهل سال طراحی شد اما مردم همیشه پای انقلاب ایستادند و باعث تثبیت و تحکیم این نظام شدند.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادی سپاه پاسداران اضافه کرد: دشمن بعد از شکست های مداوم و نقش بر آب شدن طراحی هایش بر علیه جمهوری اسلامی ایران، فتنه های داخلی و نفوذ در ارکان نظام را آغاز کردند.

ابراهیم پور خاطر نشان کرد: در طول این چهل ساله فتنه ها پشت سرهم در حال طراحی و اجرا هستند، اما فتنه 98 بزرگترین فتنه طراحی شده از جانب دشمن بوده  که همچون سایر فتنه ها با شکست مواجه شد.

وی با تاکید بر این موضوع که بسیجیان حواستان جمع باشد، گفت: فتنه ای که 10 سال زمان برای طراحی آن گذاشته شده بود را در سال 88 عملیاتی کردند اما توسط مردم جمع شد.

 

ایجاد اختلاف بین امام امت و ملت

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمن با تمام قوا طراحی آشوب ها را انجام داد تا همزمان در ایران، عراق و لبنان اغتشاش ایجاد کند و معادلات منطقه را از دست ایران خارج کند، گفت: طی دو سال گذشته گروهک منافقین افراد زیادی را آموزش و طراحی‌های زیادی انجام داد، اما در اوایل کار نقشه شان برملا شد و شکست خوردند.

وی با بیان اینکه خنثی شدن این اغتشاشات در اوایل حرکتشان قابل توجه است، افزود: حواستان را جمع کنید، دشمن ساکت نمی ماند و طراحی هایی کرده که ضربات مهلکی را به ایران وارد کند.

ابراهیم پور یکی از نقشه‌های فتنه را ایجاد اختلاف بین ملت و امام خواند و عنوان کرد: تدبیر، حکمت و عمل ولی فقیه در آن لحظه ممکن است متوجه نشویم اما گذشت زمان هدفمند بودن و حکیمانه بودن تدابیر ولی فقیه را نشان می دهد.

 

 

مردم خراسان شمالی در اغتشاشات اخیر ذره‌ای فرصت به آشوبگران ندادند

وی اضافه کرد: مردم نجیب خراسان شمالی، در اغتشاشات اخیر بعد از گرانی بنزین به آشوبگران فرصت ندادند و بصیرت و نجابت خراسان شمالی را در این شرایط به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که استان خراسان شمالی لایق جمله رهبر انقلاب در سال 91 که فرمودند استان خراسان شمالی گنجینه معرفت و فرهنگ هاست .

وی با قدردانی از زحمات استاندار، مدیران اجرایی استان، نماینده ولی فقیه، فرمانده سپاه، ناجا و نیروهای امنیتی که موفق شدند پرچم وحدت و همدلی را در این استان به اهتزاز در آوردند، گفت: استان خراسان شمالی بعد از این حرکت باید الگوی تمام استان‌های کشور باشد که وحدت و همدلی چه برکاتی برای مردم و نظام خواهد داشت.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادی سپاه پاسداران با تاکید فراوان به جوانان بسیجی گفت: دشمن برای دو سال آینده یک طراحی بزرگتری خواهد داشت؛‌ در شرایطی که کشور در دوران حساس خودش قرار دارد، به مدت دو سال شبانه روزی بسیجیان کار کنند، دولت و مجلس وظایفشان را انجام دهند و بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری در بهار 97 در تمام عرصه‌هایی که جامعه نیازمند است، آتش به اختیار وارد عمل شوید.

 

از حرکت قوه قضاییه برای مبارزه با فساد حمایت می کنیم

 ابراهیم پور به شعار چهل سالگی بسیج اشاره کرد و گفت: برای رفع مشکلات مردم به سمت خدمت خالصانه و بی منت گام بردارید و حرف دل مستضعفین را که در مناطق محروم هستند بزنید.

وی اضافه کرد: پیام رهبری در مورد موضوع بنزین این نیست که مردم کاری به گرانی ها نداشته باشند، بلکه مردم و مسئولین باید مراقبت کنند، گرانی نباشد و مسئولین در جهت رفع مشکلات مردم پیش قدم باشند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در هر دولتی چه گذشته و حال هم خادم و هم خائن داشته ایم، گفت: از خادمان و زحمتکشات دولت قدردانیم و بر خائنان به ملت و نظام لعنت می فرستیم.

وی همچنین در انتها از حرکت جدی قوه قضاییه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی اعلام حمایت کرد.

 

انتهای پیام/ 

https://dana.ir/1550292
ارسال نظر
نظرات