شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1398/09/06 شناسه خبر: 1550410
معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم:
بسیجی بودن به لباس نیست/ هرکس به مردم خدمت کند بسیجی است
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم با اشاره به اینکه بسیجی بودن به لباس، آرم و نشانه نیست گفت: : هرکسی در لباس و جایگاهی به فکر خدمت به خدا و مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی باشد به حق بسیجی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مهدی کبیری در ویژه برنامه سرو چهل ساله بسیج که شامگاه 5 آذر در قم برگزار شد اظهار کرد: حضرت آقا بارها فرمودند هر کسی  که جغرافیای نظام اسلامی دغدغه تحقق اهداف نظام  انقلاب اسلامی را داشته باشد او بسیجی است پس بسیجی بودن به لباس، آرم و نشانه نیست بسیجی بودن به ایمان و عزم و اراده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم افزود: هرکسی در لباس و جایگاهی به فکر خدمت به خدا و مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی و شهر مقدس قم باشده و خدمت به خلق  را سرلوحه کار خودش قرار دهد چون باعث سرافرازی انقلاب و اهداف انقلاب می شود به حق بسیجی است.

کبیری تصریح کرد:  البته در این میان عده ای مفتخر به پوشیدن لباس بسیجی می شود تا با این نماد و پرچم به مردم خدمت کنند.

وی افزود: تفکر بسیجی به مباهله است به مباهله تفکر ناب اسلام محمدی با تفکر مادی و شیطانی غرب و قطعاً این تفکر بر جهان حاکم خواهد شد و به فرموده بزرگان ما آینده از آن حزب اللهی ها خواهد بود.


انتهای پیام/

https://dana.ir/1550410
ارسال نظر
نظرات