شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1398/09/06 شناسه خبر: 1550503
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
حوزه‌های علمیه باید پیشگام در اخلاق و تقوا باشند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: انقلاب با سرعت در همه ابعاد در حال پیشروی و رویش است، حوزه های علمیه نیز باید در همه میدان ها به ویژه تقوا، عمل و اخلاق از دیگران جلو باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک از راز و جرگلان، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی امروز صبح در سلسله نشست های اخلاقی با طلاب حوزه علمیه باقر العلوم (ع) شهرستان راز و جرگلان با اشاره به آشوب اخیر اظهار کرد: حیله دشمنان سبب خیر برای اسلام و انقلاب می شود و این گونه حوادث انقلاب ما را بیمه می کند و روحیه جهادی و انقلابی مردم را تقویت می‌کند.

حجت الاسلام یعقوبی با تاکید بر اینکه ما به دنیا ثابت کردیم اهل مذاکره و تعهد هستیم، خاطر نشان کرد: ما با آن ها مذاکره کردیم و پایبند هم بودیم اما اروپا و آمریکا زیاده خواه و در عهد و پیمانشان سست بودند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به معیار معنویت و اخلاق جامعه تاکید داشتند، خاطر نشان کرد: انقلاب با سرعت در همه ابعاد در حال پیشروندگی و رویش است، حوزه های علمیه نیز باید در همه میدان ها به ویژه تقوا، عمل و اخلاق از دیگران جلو باشند.

وی خطاب به طلبه های حوزه علمیه عنوان کرد: شما قرار است امام متقین جامعه باشید، زیرا مردم به شما اقتدا می‌کنند، حوزه های علمیه قرار است امامت عقاید، تقوا و سیاست مردم باشند.

انتهای پیام/ 

https://dana.ir/1550503
ارسال نظر
نظرات