شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1398/09/07 شناسه خبر: 1550728
رئیس اتحادیه لوازم خانگی سمنان اعلام کرد؛

افزایش 5 درصدی قیمت لوازم خانگی در سمنان

افزایش 5 درصدی قیمت لوازم خانگی در سمنان
رئیس اتحادیه لوازم خانگی سمنان از افزایش 5 درصدی قیمت لوازم خانگی در سمنان خبر داد و گفت: روزهای اخیر بهترین زمان برای خرید لوازم خانگی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر صیادجو رئیس اتحادیه لوازم خانگی شهرستان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، با توجه به افزایش قیمت بنزین در کشور، گفت: قیمت لوازم خانگی بر این اصل افزایش پیدا نکرده است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی سمنان از افزایش 3 تا 5 درصدی قیمت لوازم خانگی خبر داد و عنوان کرد: عواملی مانند متوقف کردن حمل و نقل کالا و بالارفتن قیمت طلا و ارز باعث افزایش قیمت لوازم خانگی شد.

صیادجو با بیان اینکه کمبودی در بازار به هیچ عنوان احساس نمی شود، افزود: به دلیل متوقف کردن حمل و نقل کالاها و عدم ارسال آن ها از سوی کارخانجات برخی مدل ها کمتر در بازار مشاهده می شود.

وی از منفی بودن وضعیت خرید و فروش لوازم خانگی در بازار خبر داد و اظهار کرد: روزهای اخیر بهترین زمان برای خرید لوازم خانگی است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی سمنان اذعان کرد: قیمت لوازم خانگی نسبت به چند ماه گذشته بالغ بر 30 درصد کاهش پیدا کرده است.

 صیادجو عنوان کرد: در درازمدت به دلیل چسبندگی قیمت ها به بنزین پیش بینی می شود تا یک ماه اخیر افزایش قیمت5 تا 10 درصدی در لوازم خانگی لحاظ شود.

وی با بیان اینکه برند بوش و اسنوا دو برند خارجی و ایرانی هستند که شهروندان از آن استقبال زیادی می کنند. تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به شواهدی که در بازار نشان می دهد بالغ بر65 درصد کالاها ایرانی و مابقی خارجی هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1550728
ارسال نظر
نظرات