شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 23:45 منتشر شده در مورخ: 1398/09/07 شناسه خبر: 1550826
نماینده مردم بناب در مجلس:

شرکت‌های دولتی در کنترل قیمت‌ها پیشگام باشند

نماینده بناب در مجلس گفت: برخی شرکت‌های دولتی به‌جای اینکه در افزایش ندادن قیمت کالاها بعد گرانی بنزین پیشگام باشند، قیمت محصولات‌شان را افزایش داده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ضیاءالله اعزازی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم نظارت دولت بر بازار گفت: همه قوای نظام بر کنترل بازار به دنبال افزایش قیمت بنزین تأکید دارند تا این گرانی باعث افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها نشود.

وی افزود:‌ انتظار داریم تا دولت با جدیت بحث کنترل بر بازار را پیگیری کند تا اجناس مختلف به بهانه گرانی بنزین افزایش قیمت به همراه نداشته باشد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه خروجی این کار چندان موفق نیست و ما در بازار شاهد اثرات مثبت آن نیستیم.

اعزازی خاطرنشان کرد: دولت باید اعتماد مردم را جلب کند اعتماد مردم هم زمانی جلب می‌شود که وقتی دولت می‌گوید کنترل می‌کنیم در عمل هم این کار را انجام دهد.

وی افزود: نظارت بر بازار جزو محدوده وظایف و اختیارات دولت است و دولت است که باید با تمام توان بر قیمت کالاها بازار نظارت داشته باشد. 

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شنیده‌ها از این حکایت دارد که شرکت‌های دولتی بعد از گرانی بنزین محصولات‌شان را گران کرده‌اند که این اقدام صحیح نیست. شرکت‌های دولتی باید در بحث عدم افزایش قیمت‌ها پیشگام باشند. 

عضو مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: امیدوارم بر بحث نظارت بر بازار اقدامات مناسب صورت گیرد تا اعتماد مردم لطمه نبیند. 

انتهای پیام/ط

 

https://www.dana.ir/1550826
ارسال نظر
نظرات