شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 20:47 منتشر شده در مورخ: 1398/09/07 شناسه خبر: 1550828
سردار علی فدوی:
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: انقلاب اسلامی با مجاهدت شهدا به قدرت بازدارندگی رسیده و اگر کسی به کشورمان حمله کند، زیان بسیار سنگینی برایش دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران که در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد، اظهار کرد: مجاهدان راه خدا زمانی که تصمیم به جهاد می‌گیرند فرشتگان برای آنها آزادی از آتش را می‌نویسند و وقتی برای جنگ آماده شوند، گناهانش همانند پوست از او جدا می شود و زمانی که تیرهای دشمن به سوی او فرود بیاید کسی قادر به نوشتن ثواب آن نیست. 

وی با اشاره به صبوری خانواده‌های شهدا افزود: کسی که خانواده شهدا را خشنود کند خداوند را خشنود کرده و اگر کسی خانواده شهدا را خشمگین کند خداوند را خشمگین کرده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: شهدا از همان موقع که به شهادت می‌رسند برسر سفره رحمت الهی هستند و تا ۷۰ هزار نفر از اهل بیت خود را شفاعت می‌کنند.

فدوی ادامه داد: عهد و پیمان با خداوند بزرگ ترین معامله‌ای است که انسان می‌تواند انجام دهد و شهدا در این معامله عزیزترین داشته خودشان یعنی جان خود را معامله کردند. 

وی با بیان اینکه شهادت بالاترین توفیق برای انسان است، ادامه داد: امیرالمومنین امام علی(ع) در طول عمر مبارک خود در انتظار شهادت بودند، اکنون نیز افراد بسیاری در این ۴۰ سال در آرزوی لحظه  شهادت هستند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: در روزهای اخیر دشمنان درصدد بودند کشورمان را که در امنیت کامل است، ناامن کنند و در اغتشاشاتی که ایجاد کردند برخی از عزیزان به شهادت رسیدند. 

سردار فدوی با اشاره به اینکه سلاطین بی عرضه کشور که ۲۰۰ سال پیش بر کشور حاکم بودند بسیاری از خاک کشورمان را به دشمنان واگذار کردند، گفت: به لحاظ مجاهدت‌های شهدا ما به قدرت بازدارندگی رسیدیم و امروز هیچ مستکبری نمی‌تواند به انقلاب اسلامی حمله نظامی کند چراکه برای آنها زیان بسیار سنگینی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه کمتر کشوری قدرت بازدارندگی دارد، ادامه داد: آمریکا به دنبال آن است که در برابر انقلاب اسلامی قدرتی را کسب کند که بازدارنگی داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران اذعان کرد: انقلاب اسلامی با قدرت و سرعت پیش می رود و دشمنان نمی‌توانند به گرد آن هم برسند چنانکه امروز پس از ۳۱ سال از پایان دفاع مقدس، دشمن نتوانسته کاری انجام دهد.

https://dana.ir/1550828
ارسال نظر
نظرات