شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:12 منتشر شده در مورخ: 1398/09/08 شناسه خبر: 1550899
امام جمعه سمنان:

اعتراض به گرانی بنزین حق مردم است

اعتراض به گرانی بنزین حق مردم است
امام جمعه سمنان با بیان اینکه اعتراض به گرانی بنزین حق مردم است، گفت: کسی نمی‌تواند جلوی این حق را بگیرد اما باید مراقب موج‌سواری دشمن از اعتراضات بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در خطبه های این هفته نماز جمعه سمنان با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: اتفاقات اخیر در کشور بالاتر از فتنه و توطئه‌ای بسیار خطرناک  با هدف سقوط نظام بود اما ملت بصیر و هشیار از خانه‌ها بیرون آمدند و آن را نابود کردند و ایران اسلامی را برای همیشه بیمه کردند.

شاهچراغی با بیان اینکه اعتراض به گرانی بنزین حق مردم است اظهار کرد: کسی نمی‌تواند جلوی این حق را بگیرد اما باید مراقب موج سواری دشمن از اعتراضات بود.
 
وی همچنین اضافه کرد: بین اعتراض و آشوب تفاوت وجود دارد و نباید اجازه داد موج‌سواران از اعتراضات سوءاستفاده کنند.
 
امام جمعه سمنان با تاکید بر اینکه آمریکا شیطان بزرگ است گفت: روایت است تا شیطان نمروده از مکرش درامان نیستیم، آمریکا شیطان بزرگ است و باید مقابل او ایستاد.
 
شاهچراغی با اشاره به وقایع کشورهای منطقه ابراز کرد: چندماه است که آمریکا و مزدورانش حرکاتی علیه ایران در منطقه را شروع کرده‌اند، باید بدانند با این حرکات به جایی نمیرسند و با  حمله به کنسولگری ایران در کربلا و نجف به جایی نخواهند رسید.
 
وی با بیان اینکه روز ۱۰ آذر روز مجلس است و ثبت‌نام انتخابات مجلس آغاز می‌شود اظهار کرد: مجلس در راس امور است، البته مجلسی که مدرس داشته باشد، نمایندگانی که مدرس وار عمل کنند و در مقابل دشمن بایستند.
 
نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر لزوم تشکیل مجلسی مقاوم و مردمی گفت: ملت در برابر دشمنان مقاوم است و مجلسی مقاوم می‌خواهیم.
 
شاهچراغی خطاب به شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان محکم عمل کند و افرادی که آلوده به فساد هستند، بدانند در مجلس راهی ندارند.
 
وی در پایان گفت: کسانی که توان خدمت دارند ثبت نام کنند، مجلسی انتخاب کنیم که مدرس وار عمل کند و مردم افراد اصلح را راهی مجلس کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1550899
ارسال نظر
نظرات