شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1398/09/08 شناسه خبر: 1550935
امام جمعه بجنورد:
کاندیداهای انتخابات از تخریب یکدیگر خودداری کنند
امام جمعه بجنورد با اشاره به آغاز نام نویسی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری همزمان با دهم آذرماه گفت: کاندیدهای انتخابات از تخریب یکدیگر خودداری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه بجنورد در محل مصلی امام خمینی(ره) اظهار کرد: آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات همزمان با سالروز شهادت آیت الله مدارس است و بنابراین کاندیداها باید ایشان را الگوی خود قرار بدهند.

حجت الاسلام یعقوبیآیت الله مدرس را نمادی از یک نماینده ظلم ستیز، حق گو و مسلمان دانست که هیچگاه بنده پول، مقام و عنوان نشد و همیشه به استقلال کشور می اندیشید.

وی خطاب به کاندیداهای انتخابات مجلس گفت: از تخریب یکدیگر خودداری کنید چراکه افرادی که می خواهند با نردبان تخریب بالا بروند به جایی نمی رسند.

 نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تاکید کرد: در مرتع آبروی دیگران چریدن کار خوبی نیست و نباید شور مقام مستتان کند.

حجت الاسلام یعقوبی افزود: برخی شتاب زده اند، شور مقام گیجشان کرده است و خیلی زود تخریب و کوبیدن را آغاز کرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اغتشاشات اخیر را برنامه ریزی شده از سوی دشمن عنوان کرد و گفت: به خواست خدا این اغتشاشات از تهدید به فرصتی برای نظام اسلامی تبدیل شد.

وی خسارت های ۴۸ ساعتی که آشوبگران دست به اغتشاش زدند را به اندازه ۸ ماه فتنه سال ۸۸ اعلام کرد و افزود: این تهدید با هنر بسیج نیروهای نظامی و انتظامی و مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری به فرصت تبدیل شد

خطیب جمعه بجنورد با بیان اینکه مردم می دانند در کشور چه می گذرد و عاقل، فداکار و درصحنه هستند، خاطرنشان کرد: مردم ما فتنه سوزی کردند و این حماسه فصل دیگری را در انقلاب اسلامی رقم زد.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه در تصمیم گیری های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جامعه، که مردم در آن دخیل هستند باید با تامل وارد شد، خاطرنشان کرد: شتابزدگی در تصمیم گیری های مهم پیامدهای ناگواری را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1550935
ارسال نظر
نظرات