شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:52 منتشر شده در مورخ: 1398/09/09 شناسه خبر: 1551126
معاون امور عمرانی استانداری اردبیل:
گردشگری اردبیل در مسیر توسعه قرار گرفته است
معاون امور عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری استان، گفت: گردشگری استان به نحو احسن در مسیر توسعه قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، فرزاد قلندری ظهر امروز در جلسه بررسی پروژه های گردشگری اردبیل اظهار داشت: در حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و سرمایه گذاری اقدامات قابل توجه و قابل تقدیری در استان آغاز شده است.

وی افزود: استانداری اردبیل حمایت از پروژه های عمرانی از جمله در حوزه گردشگری را وظیفه خود می داند و به ویژه از پروژه های سرمایه گذاری حمایت می شود.

معاون امور عمرانی استانداری اردبیل با تاکید به اینکه در سفر ریاست جمهور اعتبارات درخواستی دستگاه های اجرایی از جمله میراث فرهنگی پیگیری می شود، ادامه داد:  توسعه استان در تمامی حوزه ها از جمله گردشگری مورد تاکید است.

در این مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان نیز با اشاره به فرابخشی بودن گردشگری گفت: لازم است تمامی نهادها از جمله استانداری حامی ما در اجرای طرح ها باشند و حمایت استانداری موجب دلگرمی است.

نادر فلاحی تصریح کرد: با توجه به اینکه تامین اعتبار پروژه های گردشگری تکلیف فرمانداری ها است، ادامه داد: انتظار می رود با همکاری استانداری، دهیاران، شهرداری ها و فرمانداران در توسعه گردشگری استان مشارکت داشته باشند.

وی با اشاره به انتخاب اردبیل به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال 2023 تاکید کرد: همچنین انتظار می رود در ساماندهی بافت تاریخی شهرها، نهادهای اجرایی یاریگر ما باشند.

انتهای پیام/آ

https://dana.ir/1551126
ارسال نظر
نظرات